2020: BURZA – spektakl, który tworzy widz. Kino Pod Baranami zaprasza

2020: BURZA – spektakl, który tworzy widz. Kino Pod Baranami zaprasza

W niedzielę 7 marca, o godzinie 18:45 na deskach Teatru Rozmaitości w Warszawie odbędzie się wyjątkowy spektakl. Wyjątkowy, ponieważ tworzyć go będą zarówno jego widzowie, jak i specjalnie zaprojektowana sztuczna inteligencja. Program będzie zbierał informacje i opinie od członków ekipy spektaklu oraz publiczności w czasie rzeczywistym. Na ich podstawie system będzie podejmował decyzje, co ma wydarzyć się na scenie, jakiego charakteru nabierze muzyka i oświetlenie.

Oczywiście nie musimy odwiedzać stolicy, aby wziąć udział w tym oryginalnym wydarzeniu. Dla mieszkańców Krakowa i okolic z propozycją wychodzi Kino Pod Baranami, które zaprasza do uczestniczenia w spektaklu online. Wspólne oglądanie spektaklu 2020: BURZA na żywo z warszawskiej sceny odbędzie się w sali kinowej w Małopolskim Ogrodzie Sztuki.

Twórcą inspirowanego słynną sztuką Szekspira przedstawienia, pełnego niezapomnianych kreacji aktorskich, fantastycznych kostiumów i charakteryzacji, jest Grzegorz Jarzyna, który pracował nad scenariuszem wspólnie z pisarką, Weroniką Murek.

Opublikowane przez VODlife.pl

Vodlife.pl poleca również: