Amazon Prime Video – fenomenalna oferta

Amazon Prime Video – fenomenalna oferta

Amazon po wejściu do Polski nie szalał zbytnio z ofertami i promocjami, ale teraz przygotował prawdziwą bombę. Usługa Amazon Prime pojawiła się w końcu w Polsce i można do niej dołączyć za jedyne 49 zł na rok. Przypomnijmy, że w jej ramach dostajemy darmową dostawę bez minimalnej kwoty zamówienia (do domu lub paczkomatu), dostęp do Prime Gaming czyli subskrypcji topowych gier, specjalne oferty promocyjne na tysiące produktów w sklepie internetowym oraz przede wszystkim dostęp do Amazon Prime Video, czyli jednego z największych obecnie graczy VOD w Polsce.

Oferta jest o tyle ciekawa, że do tej pory posiadanie osobno samego pakietu Amazon Prime Video wiązało się z kosztem 26 zł na miesiąc, a więc różnica w cenie jest diametralna.

Można również wykupić tę usługę w rozliczeniu miesięcznym 10,99 zł, ale wtedy przestaje być tak samo atrakcyjna. Dodatkowo, w obu rozliczeniach pierwszy miesiąc jest za darmo. 30 dni to wystarczający czas, żeby przekonać się czy ta platforma jest właśnie dla nas.

Baza Amazon Prime Video jest całkiem pokaźna. Wśród seriali prym wiodą produkcje oryginalne: The Boys, American Gods, The Expanse, Człowiek z wysokiego zamku, Solos. Oprócz tego można zobaczyć seriale pochodzące z niedostępnej w Polsce platformy HULU: Dziewięcioro nieznajomych czy Małe ogniska. Nawet fani animacji dla dorosłych znajdą coś dla siebie. Warto tutaj polecić Invincible oraz Star Trek: Lower Decks. Wielu ponadto z niecierpliwieniem czeka na premierę serialowej wersji The Lord of the Rings (Władcy Pierścieni), którą zapowiedziano na 2 września 2022 roku. 

Na  filmy również nie można narzekać. Przykładem może być The Tomorrow War z Chrisem Prattem, za którego prawa zapłacił Amazon 125 mln dolarów. Zobaczy możemy również hitowy film Ciche Miejsce czy nominowane do Oscara filmy: Kolejny film o Boracie oraz Sound of Metal.

Nie rozczarują się również Ci, którzy szukają nieco starszych seriali lub filmów. Tylko na Amazon Prime można w Polsce zobaczyć obecnie Dr. House, Mentalista, The Office, Mad Men. Można również odświeżyć sobie kultowe filmy takie jak Gladiator, Podziemny Krąg czy Big Lebowski.

Oczywiście ta oferta jest zmienna (do niedawna na platformie na przykład królowało Z archiwum X).

Amazon Prime Video to graczy, który stara się konkurować z Netflixem, HBO GO, Apple TV+, a także rodzimym player.pl. Taka duża promocja może znacząco zachęcić użytkowników do skorzystania z tej platformy i kto wie, może zmienić odrobinę sytuacje na rynku platform streamingowych.

Opublikowane przez VODlife.pl

Vodlife.pl poleca również: