Callie Hernandez i Steve Coulter dołączają do Jennifer Lopez w „Shotgun Wedding”

Callie Hernandez i Steve Coulter dołączają do Jennifer Lopez w „Shotgun Wedding”

Callie Hernandez (La La Land, Obcy: Przymierze) oraz Steve Coulter (Obecność, Szybcy i wściekli 7) oficjalnie dołączają do obsady komedii akcji Shotgun Wedding. Premiera filmu zapowiedziana jest na czerwiec 2022 roku, a film ma być wydany przez Lionsgate.

Para dołącza do obsady, w której znajdują się już m.in.: Jennifer Lopez (Chłopak z sąsiedztwa), Lenny Kravitz (Kamerdyner) czy D’Arcy Carden (Dobre miejsce). Reżyserem filmu jest Jason Moore (Pitch Perfect), a za scenariusz odpowiadają Mark Hammer i Elizabeth Meriwether.

Film opowiada historię pary narzeczonych, którzy w dzień ślubu zaczynają mieć wątpliwości, czy podejmują dobrą decyzję. Wszystkie rozterki muszą odsunąć jednak na bok, kiedy życie uczestników imprezy zostaje zagrożone, a oni sami zostają wzięci jako zakładnicy.

Pierwotnie w główną rolę męską miał wcielić się Ryan Reynolds (Deadpool), aktor opuścił jednak projekt, a na jego miejscu pojawił się Armie Hammer (Tamte dni, tamte noce). Hammer, ze względu na kontrowersje, które wybuchły wokół jego prywatnego życia, wycofał się z roli, którą ostatecznie przyjął Josh Duhamel (Bezpieczna przystań).

Źródło zdjęcia: ScreenSlam/Youtube screenshot

Opublikowane przez VODlife.pl

Vodlife.pl poleca również: