Co w duszy gra – Soul

Co w duszy gra to najnowsza animacja Disneya i Pixara. Jako widzowie jesteśmy już przyzwyczajeni, iż produkcje wychodzące spod skrzydeł tej amerykańskiej korporacji to coś więcej, niż tylko bajki dla najmłodszych. W tym miejscu warto wspomnieć chociażby „Coco” oraz „Dobry dinozaur” - animacje, które skłaniają do przemyśleń, a ważne tematy przekazują w sposób subtelny i bardzo inteligentny.

Co w duszy gra to obraz, który zaskakuje, bawi i uczy. Młodsi widzowie będą zachwyceni piękną animacją, natomiast dorośli docenią podane w przystępny sposób pytania o cel życia, naturę człowieka i inne motywy egzystencjalne. Całość jak zwykle okraszona została sporą dawką humoru, która w zależności od wieku odbiorcy, będzie zrozumiana w odmienny sposób.

Fabuła animacji Co w duszy gra

Bohaterem produkcji jest Joe Gardner, nauczyciel muzyki, który od zawsze marzył, by zostać popularnym wykonawcą jazzowym. Nieoczekiwanie Joe dostaje szansę zagrania w najlepszym klubie jazzowym w mieście i… w tym momencie następuje ciekawy zwrot akcji. Joe przez nieuwagę wpada do studzienki kanalizacyjnej, a jego dusza dostaje się do tajemniczego miejsca, gdzie poznaje duszę o imieniu 22. Co wyniknie ze znajomości i jak zakończy się ta niecodzienna historia?

Gdzie obejrzeć Co w duszy gra online?

Na chwile obecną nie ma możliwości, by obejrzeć animację online. Jednak zachwyt krytyków i branży filmowej daje pewność, że po grudniowej premierze w polskich kinach, hasła Co w duszy gra online oraz Co w duszy gra zalukaj będą cieszyły się w wyszukiwarkach niemałym zainteresowaniem.

Obsada animacji Co w duszy gra

Za reżyserię animacji Co w duszy gra odpowiedzialni są Pete Docter, zdobywca dwóch Oscarów za filmy „Odlot” i „W głowie się nie mieści” oraz Kemp Powers – amerykański dramatopisarz, scenarzysta i reżyser, który brał udział w produkcji między innymi „One night in Miami”. W obsadzie oryginalnego dubbingu znajdują się Jamie Foxx (Joe Gardner), Tina Fey (22), Questlove, czy Phylicia Rashad. W polskiej wersji dubbingu usłyszymy między innymi Tomasza Kota („Bogowie”, „Zimna wojna”) oraz Joannę Koroniewską.

Opublikowane przez VODlife.pl

Vodlife.pl poleca również: