„Czarna wdowa” – online czy w kinie? I tak jeszcze na nią poczekamy

Czy Wy też czekacie na „Czarną wdowę” jak na święta Bożego Narodzenia? Każdy nowy film z Marvel Cinematic Universe jest jak święto, a „Czarna wdowa” nie jest wyjątkiem. Losy Nataszy Romanow od dawna były dość tajemnicze, a teraz nareszcie mamy możliwość poznać jej przeszłość oraz poznać nowe postaci w uniwersum. Niestety pandemia skutecznie utrudniła nam wszystkim kinową ucztę – film zobaczymy dopiero szóstego listopada. Chociaż został przełożony, nadal pojawi się w kinach w tym roku. Na całe szczęście!

O czym jest „Czarna wdowa”?

Fabuła „Czarnej wdowy” jest owiana dość dużą dozą tajemnicy. I może dobrze? Przecież sama Natasza jest dość tajemniczą postacią, która do tej pory chowała swoją przeszłość przed ciekawskimi widzami. Teraz będziemy mogli dowiedzieć się o niej trochę więcej. Jednak obecnie możemy powiedzieć jedynie tylko, że Romanow zmierzy się z przeszłością oraz groźnym przeciwnikiem, Taskmasterem. Z komiksów wiemy, iż jest to postać, która do perfekcji opanowała naśladowanie innych – gestów, głosu oraz technik walki. Jak Czarna Wdowa poradzi sobie z trudnym zadaniem?

Kogo zobaczymy na ekranie?

Oprócz znanej i lubianej przez wielu Scarlett Johansson w roli Czarnej Wdowy zobaczymy także inne gwiazdy. Jak przystało na MCU i Disneya – nie będzie ich mało. W tej chwili chyba każdy aktor chce narzucić na siebie kostium i zagrać w tak wielkim przedsięwzięciu. Jako kolejną agentkę, Yelenę Belovą, zobaczymy Florence Pugh, którą niedawno widzieliśmy w „Małych kobietkach”. Pugh jest niezwykle utalentowaną aktorką, dlatego z pewnością poradzi sobie z zadaniem. Obok niej na ekranie pojawi się także David Harbour ze „Stranger Things”, Rachel Weisz oraz Ray Winstone. Obsada jest naprawdę imponująca.

„Czarna wdowa” online? Raczej nie szybko

Jeśli wpisujecie w wyszukiwarkę „zobacz online czarna wdowa” i nadal nic się nie dzieje, to najlepszy znak, że film nie jest dostępny. I nie będzie aż to listopada. Disney strzeże swoich filmów bardzo dobrze, dlatego nic nie wycieknie do sieci przed premierą. Uzbrójcie się zatem w cierpliwość.

Opublikowane przez VODlife.pl

Vodlife.pl poleca również: