"Dexter powraca". 9 sezon potwierdzony.

"Dexter powraca".  9 sezon potwierdzony.

Czy stęskniliście się na żądnym krwi, ale jakże czarującym mordercą Dexterem Morganem? Po 12 latach serial doczeka się kontynuacji. Coraz więcej wiadomo na temat wyczekiwanej premiery nowego sezonu.

Do sieci trafił już trailer, który sugeruje, że Dexter zaczął żyć zupełnie nowym życiem niż to, które prowadził w Miami. Zamiast słonecznego wybrzeża, miejscem akcji będzie mroźne Iron Lake na północy stanu Nowy Jork. Tutaj Dexter żyje pod fikcyjnym nazwiskiem Jim Lindsey i widzie całkiem normalne, spokojne życie. Wygląda na to, że całkowicie odciął się od swojej przeszłości. Co ciekawe, jest również ważną częścią lokalnej społeczności.

W nowym sezonie Michalewi C. Hallowi będzie partnerować Julia Jones (ostatnio The Mandalorioan) jako policjantka i zarazem nowa dziewczyna Dextera. Głównym przeciwnikiem będzie grany przez Clancego Browna (Obiecująca. Młoda. Kobieta), właściciel postoju ciężarówek, nieoficjalny przywódca Iron Lake Kurt Caldwell. Oprócz niej w obsadzie pojawią się znane z poprzednich części postacie. Powróci, choć w nieco innej roli siostra Dextera, czyli Debra Morgan, grana przez Jennifer Carpenter (ostatnio The Enemy Within) oraz John Lithgow jako Trinity Killer.

Niestety, smutna wiadomości dla fanów szalonej dziewczyny-morderczyni z poprzednich sezonów Dextera. Wcielającą się w rolę Hannah McKay Yvonne Strahovski (Opowieści podręcznej) nie pojawi się w nowym sezonie.

Serial będzie miał premierę w USA tej jesieni. Zupełnie nowy sezon Dextera będzie liczyć 10 odcinków i na razie nie przewiduje się więcej. Może w końcu historia Dextera otrzyma zakończenie na jakie zasługuje.

Opublikowane przez VODlife.pl

Vodlife.pl poleca również: