„Dworek z Baranami” – Wiosenne Kino Plenerowe zaprasza!

„Dworek z Baranami” – Wiosenne Kino Plenerowe zaprasza!

Już od najbliższej soboty do końca maja w Krakowie odbywać się będzie wieczorne Wiosenne Kino Plenerowe. Projekt powstał przy współpracy Kina Pod Baranami oraz Dworku Białoprądnickiego. Przez najbliższe dwa tygodnie będą miały miejsce projekcje filmów wszelakiego rodzaju – od radosnych komedii poczynając, a na łapiących za serce dramatach kończąc.

Na zewnątrz robi się coraz cieplej, a to idealny powód, żeby zaplanować wieczorny seans filmowy. Tym razem już nie szczególnie w zaciszu własnego domu, a w rozkwitającym ogrodzie Dworku Prądnickiego. Okazja nadarza się ku temu wyśmienita, bo już od 15 maja, prawie co wieczór, o godzinie 21:00 odbywać się będzie seans wybranego filmu i to za naprawdę niewielkie pieniądze – cena biletu to tylko 12 zł.

Na miejscu czekać będą wygodne leżaki, piękna przyroda i - co najważniejsze - fantastyczne kino. Projektowane będą bowiem takie tytuły jak Palm Springs, I tak cię kocham, Włoskie wakacje czy Florida Project.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę Kina Pod Baranami, a nam pozostaje już tylko serdecznie zachęcić wszystkich, którzy są w stanie z tej okazji skorzystać. Z pewnością nie pożałujecie!

Opublikowane przez VODlife.pl

Vodlife.pl poleca również: