„Epidemia strachu”, a może „Proceder” - jaki film online podczas kwarantanny?

Szukasz pomysłów na wirtualne spędzanie czasu ze znajomymi podczas kwarantanny? Jednym z nich jest wspólne oglądanie filmów online bez wychodzenia z domu! Jakie pozycje wybrać na czas epidemii? Sprawdź top 10 filmów na kwarantannę według Vodlife!

Jaki film na kwarantannę?  Filmy online o epidemii i wirusach

W naszym Top 10 znajdziesz wysoko oceniane filmy na wieczór związane z sytuacją, którą żyje cały świat. Emocje związane z epidemią pokazane w grze znakomitych aktorów. To odpowiedni czas, aby zobaczyć jedne z najciekawszych filmów o epidemii ostatnich lat:

Contagion. Epidemia strachu

Premiera filmu odbyła się w 2011 roku. Dziś w filmie możemy znaleźć wiele sytuacji pasujących do panującej epidemii. Główną rolę w „Contagion” pełni wirus, który uśmierca setki tysięcy osób. Emocje znakomicie pokazuje gwiazdorska obsada. W filmie możemy zobaczyć takich aktorów jak Matt Damon i Jude Law. W postać Dr. Erin Mears wciela się wspaniała Kate Winslet (znana m.in. z filmu "Titanic"). „Contagion, Epidemia strachu” to ciekawa propozycja filmu na wieczór podczas kwarantanny, która pozwoli nam oswoić się z panującą dookoła paniką i strachem.

Epidemia

Kolejny stary film, który dziś stał się bardzo aktualny. Produkcja z 1995 roku w reżyserii Wolfganga Petersena opowiada o nieznanym wirusie, siejącym postrach na terenie USA. Jako bohaterowie w walce z panującą epidemią zostali wybrani znani aktorzy, tacy jak Morgan Freeman („Chwała”, „Bez przebaczenia”) lub Rene Russo („Zabójcza broń 3”). Czy warto obejrzeć film „Epidemia” online? Na pewno tak. Nie zwalczy strachu, w którym żyjemy podczas kwarantanny, ale na pewno pozwoli lepiej zrozumieć panującą sytuację.

12 małp

Film z 1995 roku, nagrodzony Złotym Globem. Główna postać zostaje wysłana w przeszłość, aby zapobiec wybuchowi epidemii. W rolę bohatera wciela się znany wszystkim Bruce Willis („Szklana pułapka”, „Szósty zmysł”). Doskonała pozycja na wieczór. Film „12 małp” online można obejrzeć m.in. na Netflixie.

28 dni później

Horror z 2002 roku, który opowiada o młodym pacjencie szpitala. Bohater, w którego rolę wcielił się Cillian Murphy („Nad przepaścią”), budzi się ze śpiączki w świecie ogarniętym epidemią. Groźny wirus wzbudza w ludziach zwierzęcą agresję. Mężczyzna wraz z innymi niezarażonymi rozpoczyna walkę o przetrwanie. To historia, której nie można ostatecznie brać na poważnie.

Jestem legendą

Film w reżyserii Francisa Lawrence’a, będący adaptacją powieści Richarda Mathesona. Produkcja podobna do wspomnianego wyżej „28 dni później”. Naukowiec Robert Neville (Will Smith) szuka lekarstwa dla ludzi zakażonych wirusem. Epidemia powoduje, że mieszkańcy Manhattanu zamieniają się w groźne potwory. Film zdobył nagrodę Teen Choice i można go uznać za jedną z lepszych propozycji filmu online na kwarantannę.

Spędź kwarantannę bez stresu. Dobre filmy, które warto zobaczyć online

Jeśli masz dość natłoku informacji o epidemii, umil sobie wieczór filmem z zupełnie innej kategorii. Na naszej liście znajdziesz tytuły filmów online o wciągającej fabule, które pozwolą Ci na chwilę oddechu:

Proceder

Film biograficzny o polskiej gwieździe rapu. Tomasz Chada to młody muzyk, który niespodziewanie ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. „Proceder” to poruszająca opowieść o młodym chłopaku, dla którego muzyka była całym życiem i który potrafił w swoich tekstach zawrzeć wiele emocji. Film „Proceder” online znajdziemy na Netflixie.

Jumanji: Następny poziom

Powrót znanych bohaterów z filmu „Jumanji: Przygoda w dżungli”. Dwayne Johnson („Szybcy i wściekli”), Jack Black („King Kong”) i inni znakomici aktorzy ponownie lądują w świecie gry. Na swojej drodze spotykają wiele niebezpieczeństw i przeciwności. Jeśli zastanawiasz się, gdzie obejrzeć Jumanji online, sprawdź to na vodlife.pl. Na pewno warto, ten film trzyma w napięciu do ostatniej minuty.

La la land

Hit 2016 roku, który podbił serca widzów. Wspaniała gra Rayana Goslinga i Emmy Stone. Film o spełnianiu marzeń muzycznych i aktorskich. Pokazuje jak trudno pogodzić sukcesy z miłością. Obejrzyj „La la land” online, nie wychodząc z domu. To romantyczny musical idealny na kwarantannę.

Pamiętnik

Klasyka kina romantycznego. Opowieść o wielkiej miłości Noaha (Ryan Gosling) i Allie ( Rachel McAdams). Głównych bohaterów łączy niesamowita więź. Film momentami bawi i wzrusza do łez. Idealna propozycja filmu na wieczór dla zakochanych i nie tylko.

W lesie dziś nie zaśnie nikt

Ostatnia propozycja na naszej top liście. Polski horror w reżyserii Bartosza M. Kowalskiego. W lesie dziś nie zaśnie nikt” online możesz zobaczyć na Netflixie. Film porusza aktualny problem nastolatków uzależnionych on internetu, którzy trafiają na obóz offline. Nie jest to jednak najważniejsza część fabuły. W lesie, który odwiedzą czeka na nich śmiertelne niebezpieczeństwo.

Kwarantanna to idealny czas na nadrobienie filmowych i serialowych zaległości. Zostań w domu i znajdź swoje wymarzone Top 10 filmów na kwarantannę na vodlife.pl.

Opublikowane przez VODlife.pl

Vodlife.pl poleca również: