Filmy romantyczne – melodramaty o miłości. Top 5 polecanych melodramatów

Melodramat to gatunek filmów o miłości, które wzruszają do łez. Identyfikujemy się z głównymi bohaterami i przeżywamy ich emocje. Jeśli lubisz czasem oderwać się od rzeczywistości i wejść w świat głębokich uczuć i wzruszeń, zapoznaj się z naszą listą najlepszych melodramatów wszech czasów.

Melodramaty miłosne – wzruszające filmy online

Każdy z nas choć raz oglądał typowy wyciskacz łez. Wszyscy znamy historię pary z Titanica i staruszków z Pamiętnika. Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, gdzie obejrzeć online wzruszające melodramaty. Każdy z nich to inna historia niezwykłej miłości.

Szczęściarz

Sierżant Logan Thibault (Zac Efron) to prawdziwy szczęściarz. Wierzy, że wszystkie swoje powodzenia na wojnie zawdzięcza znalezionemu na pustyni zdjęciu młodej kobiety. Traktuje je jak talizman i po powrocie ze służby postanawia ją odszukać. Okazuje się, że poszukiwana przez niego Beth (Taylor Schilling), to rozwódka samotnie wychowująca syna. Między bohaterami rodzi się uczucie, ale wzajemne zaufanie zostaje zburzone, gdy prawda o zdjęciu wychodzi na jaw. Szczęściarz to wzruszający film o miłości, który powstał na podstawie książki Nicolasa Sparksa. Film online możemy obejrzeć na Netflixie.

I że Cię nie opuszczę

Melodramat miłosny opowiadający historię młodego małżeństwa - Paige (Rachel McAdams) i Leo (Channing Tatum). Oboje brali udział w wypadku samochodowym, przez który Paige straciła pamięć. Leo stara się za wszelką cenę ożywić jej wspomnienia i na nowo wzbudzić w niej miłość. Niesamowicie poruszająca historia o bezwarunkowej miłości. I że Cię nie opuszczę online znajdziemy online.

Jeden dzień

Film o miłości, do której trzeba dojrzeć. Emma (Anne Hathaway) i Dexter (Jim Sturgess) kończą szkołę i składają sobie niecodzienną obietnicę. Od tej pory chcę co roku spotykać się 15 lipca i opowiadać sobie o tym co zmieniło się w ich życiu. Pochodzą z dwóch różnych światów, a mimo to zawsze umieją znaleźć wspólny język. Nie zdają sobie sprawy z tego, że to czego pragną jest tak blisko. Sprawdź do czego doprowadzą ich spotkania oglądając Jeden dzień online

PS. Kocham Cię

Wzruszający film o miłości, której nie pokona nawet śmierć. Holly (Hilary Swank) i Gerry'ego (Gerard Butler) łączy niesamowita więź. Kiedy Gery niespodziewanie umiera na guza mózgu, Holly czuje jak wali jej się świat. W dniu 30 urodzin otrzymuje list napisany przez Gerr’ego, który mąż wysłał do niej przed śmiercią. Od tej pory co miesiąc będzie otrzymywała list od zmarłego męża z zadaniem do wykonania. Być może to pomoże jej oswoić się z rzeczywistością. Nie znajdziesz PS. Kocham Cię na Netflixie, ale możesz obejrzeć cały film online na innej platformie VOD.

Nasze noce

Melodramat o miłości dwóch staruszków, którzy zaczynają sypiać ze sobą, aby zaradzić samotności. Addie (Jane Fonda) i Louis (Robert Redford) nigdy nie byli zaprzyjaźnionymi sąsiadami, jednak na starość zaczęła doskwierać im samotność. Postanowili, że będą się spotykać codziennie o 21:00 i spędzać ze sobą noc. Nie było mowy o romansie, ale o wspólnym przetrwaniu starości. Ciekawa propozycja filmu online na wieczór. Jeśli zaciekawiła Cię ta historia i nie wiesz, gdzie obejrzeć Nasze noce online, podpowiadamy, że film jest dostępny na Netflixie.

Opublikowane przez VODlife.pl

Vodlife.pl poleca również: