Filmy Siona Sono do obejrzenia w domu!

Filmy Siona Sono do obejrzenia w domu!

Niedawno pisaliśmy o nowej inicjatywie Azjatyckiego Festiwalu Filmowego Pięciu Smaków jaką jest organizowany na ich platformie VOD cykl wykładów poświęconych współczesnemu kinu azjatyckiemu. Nie osiedli oni jednak na laurach. Choć bieżący cykl jeszcze się nie zakończył, Pięć Smaków rusza z kolejnym, tym razem poświęconym postaci japońskiego awangardowego reżysera Siona Sono.

Filmy Siona Sono dostępne będą, zarówno z polskimi jak i angielskimi napisami, bezpośrednio na platformie Pięciu Smaków od czwartku 20 maja od godziny 10:00. Będzie można je oglądać aż do 7 lipca. W przeciągu półtora miesiąca zobaczyć można będzie osiem filmów z dorobku artysty, w tym film “Sion Sono mówi, jak jest”, w którym pokazane zostaną kulisy jego pracy.

Lecz to nie wszystko. W przybliżeniu postaci Siona Sono pomogą nam sami organizatorzy Azjatyckiego Festiwalu Filmowego Pięciu Smaków, którzy 20 maja o godzinie 19:00 podczas spotkania na żywo opowiedzą o swoich wrażeniach związanych z filmami tego reżysera. Spotkanie to będzie można oglądać na platformie Pięciu Smaków, oraz na Facebooku.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat programu całego cyklu, obejrzeć zwiastuny poszczególnych filmów lub dowiedzieć się o cenach karnetu, zerknijcie na stronę Pięciu Smaków!

Opublikowane przez VODlife.pl

Vodlife.pl poleca również: