Godzilla vs. Kong – zwiastun już dostępny!

Godzilla vs. Kong – zwiastun już dostępny!

Informacja o przyspieszeniu premiery filmu Adama Wingarda wywołała spory szum w filmowym światku. Bo tak o to, na pojedynek dwóch legendarnych tytanów trzeba będzie czekać już nie do maja, a do marca 2021 roku. Co więcej, już dziś możemy obejrzeć jego zwiastun.

Amerykańska premiera filmu zapowiedziana jest dokładnie na 26 marca 2021 roku. Co ciekawe, będzie to premiera nie tylko kinowa – film obejrzą online również subskrybenci platformy HBO Max. Godzilla vs. Kong nie będą tutaj oczywiście wyjątkiem. Studio Warner Bros. ogłosiło, że wszystkie premiery bieżącego roku będą odbywały się jednocześnie tradycyjnie w kinach jak i w serwisie VOD.

Szczegóły fabuły filmu Godzilla vs. Kong przez długi czas nie były ujawniane. Wiadomo jednak było, jeszcze przed wypuszczeniem zwiastuna, kogo będziemy mogli oglądać na ekranie. A będzie to m.in.: Alexander Skarsgård (Dawca pamięci, Tarzan: Legenda), Rebecca Hall (Prestiż, Vicky Cristina Barcelona), Millie Bobby Brown (Stranger Things, Enola Holmes) czy Kyle Chandler (Wilk z Wall Street, Bloodline).

Zapowiada się na to, że czeka nas nie lada widowisko – jeden z najciekawszych pojedynków w filmowej historii. Do marca jeszcze trochę czasu, ale już teraz obejrzyj zwiastun filmu online!

Opublikowane przez VODlife.pl

Vodlife.pl poleca również: