Harry Potter – najlepszy film fantasy wszech czasów?

Harry Potter osiągnął ogromny sukces kinowy i na stałe wpisał się w czołówkę filmów fantasy. Od lat konkuruje o najwyższą pozycję z takimi hitami jak Władca Pierścieni czy Gwiezdne wojny. Filmy o Harrym Potterze dostarczają niesamowitych emocji i pozwalają na chwilę przenieść się do całkiem innej rzeczywistości.

Harry Potter – kolejność filmów i opis fabuły

Magiczne przygody trójki przyjaciół od lat cieszą się nieustającą popularnością. Jeśli mimo to nie widziałeś jeszcze filmów o Harrym Potterze, poniżej przedstawiamy ich opisy w odpowiedniej kolejności. Mamy nadzieję, że nasz artykuł zachęci Cię do obejrzenia wszystkich części Harrego Pottera online.

Harry Potter i Kamień Filozoficzny

Pierwszy film o Harrym Potterze. Przedstawia historię młodego czarodzieja, który dowiaduje się prawdy o śmierci rodziców i swoich magicznych mocach. Harry (Daniel Radcliffe) trafia do Hogwartu – szkoły magii i czarodziejstwa, gdzie poznaje swoich przyjaciół i mierzy się z niebezpieczeństwem. Pierwsza część Harrego Pottera wprowadza widza w motyw walki dobra ze złem. Skutecznie zachęca do śledzenia przygód głównego bohatera i jego przyjaciół. Film Harry Potter i Kamień Filozoficzny online jest dostępny na Netflixie.

Harry Potter i Komnata Tajemnic

W Hogwarcie zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Nauczyciele nie mogą znaleźć źródła strachu, który ogarnął szkolne mury. Harry wraz z Ronem (Rupert Grint) i Hermioną (Emma Watson) próbują rozwikłać zagadkę i szukają wejścia do Komnaty Tajemnic. To co w niej zastaną zaskoczy nie tylko widzów, ale również ich samych. Harry Potter i Komnata Tajemnic pokazuje odwagę, na którą nie zdobyłby się żaden dorosły. Film online można obejrzeć na Netflixie.

Harry Potter i więzień Azkabanu

Z więzienia w Azkabanie ucieka groźny przestępca, a Hogwartu zaczynają pilnować strażnicy. W szkole panuje napięta atmosfera. Harry czuje, że wszyscy skrywają przed nim jakąś tajemnicę. Kiedy odkrywa prawdę postanawia odnaleźć uciekiniera i w ten sposób po raz trzeci naraża siebie i swoich przyjaciół na niebezpieczeństwo. Harry Potter i więzień Azkabanu znakomicie wpisuje się w gatunek filmu fantasy. Jest pełny niesamowitych, magicznych elementów fantastycznych. Film online znajdziesz na Netflixie.

Harry Potter i Czara Ognia

Harry zostaje podstępnie zgłoszony do pojedynku z przedstawicielami innych szkół w Turnieju Trójmagicznym. Czeka go wiele zadań, do których nie jest odpowiednio przygotowany. Co kryje się za jego udziałem w turnieju? Kto i dlaczego wrzucił kartkę z jego nazwiskiem do Czary Ognia? Dowiedz się oglądając Harry Potter i Czara Ognia online na zaq2.pl lub Netflixie.

Harry Potter i Zakon Feniksa

W szkole pojawia się nowa nauczycielka obrony przed czarną magią i wprowadza bardzo surowe zasady. Zdaniem Harrego, Rona i Hermiony nowa nauczycielka nie przekazuje najpotrzebniejszej wiedzy. Przyjaciele zakładają tajną organizację, aby przygotować uczniów do obrony przed niebezpieczeństwem. Piąta część, tak jak wszystkie części Harrego Pottera, trzyma w napięciu do ostatniej minuty. Obejrzyj film online na Netflixie.

Harry Potter i Książę Półkrwi

Kolejny rok w Hogwarcie wiąże się dla Harrego z kolejną niebezpieczną przygodą. Aby zabić swojego największego wroga - Lorda Voldemorta (Ralph Fiennes), chłopak musi znaleźć i zniszczyć wszystkie Horkruksy. W międzyczasie w jego ręce trafia podręcznik do eliksirów, który kiedyś należał do Księcia Półkrwi. Ten film o Harrym Potterze jest jednym z najbardziej tajemniczych. Kim jest Książe Półkrwi? Jak potoczą się losy głównych bohaterów? Odpowiedzi na te pytania są bardzo zaskakujące. Przekonaj się sam oglądając film Harry Potter i Książe Półkrwi online na Netflixie.                     

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część I

W Hogwarcie przestało być bezpiecznie. Harry, Ron i Hermiona wyruszyli na poszukiwania Horkruksów. To chyba najcięższa przygoda z jaką przyszło im się zmierzyć. O tym czy uda im się ostatecznie pokonać Voldemorta nie dowiemy się jednak w tej części. Przyjaciele na swojej drodze spotykają tyle przeciwności, że ostatni tom książki podzielono na dwa filmy. Obejrzyj przedostatnią część Harrego Pottera online na Netflixie. Jak przystało na film fantasy, w siódmym filmie o Harrym Potterze nie brakuje nowych, magicznych elementów i postaci.

Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II

Ostatnia część filmów o Harrym Potterze. Prawdziwa walka dobra ze złem. Armia Voldemorta mierzy się z siłą nauczycieli Hogwartu. Nie będziemy zdradzać kto wygra. Tą widowiskową walkę trzeba zobaczyć osobiście. Jedno jest pewne – to koniec przygód młodego czarodzieja. Film Harry Potter i Insygnia Śmierci II jest dostępny na Netflixie, tak jak wszystkie części Harrego Pottera. Już dziś rozpocznij seans i daj się włączyć w świat magii i czarodziejstwa.

Opublikowane przez VODlife.pl

Vodlife.pl poleca również: