“Jak zostać gwiazdą” i nie zatracić siebie

Film prezentuje ścieżkę kariery buntowniczej nastolatki o pseudonimie Ostra. Dostaje się ona, za sprawą nominacji producenta, do kontrowersyjnego programu “Music Race”. Czym zwróciła na siebie uwagę? Awanturą z jednym z jurorów, a to bardzo odpowiadało producentowi. Jak wiadomo w show biznesie nie ważne co mówią, ważne, że mówią. Olo, o którym mowa wcześniej, to podupadła gwiazda, która wychowała się w miejscowości Ostrej. Co oczywiście ma wpływ na całą fabułę. Ostra zgadza się na udział w show by dopiec jurorowi, który jak się okazuje jest jej ojcem. Wkrótce stacza walkę z popularnością, warszawskim stylem bycia, ale przede wszystkim z własnymi emocjami.

Gdzie obejrzeć online “jak zostać gwiazdą”? 

Na chwilę obecną nie ma możliwości obejrzenia filmu na popularnych portalach typu zalukaj. Film miał swoją premierę 2 października i zapewne niedługo będzie to możliwe. Najpierw, jak to zwykle bywa po rejestracji.

Obsada i nowe odkrycia muzyczne

W tym filmie dzieją się niesamowite rzeczy. Odkrywamy niezwykłe talenty muzyczne. Mowa tu nie tylko o fabule. Okazuje się, że Katarzyna Sawczuk, grająca Ostrą, dysponuje przepiękną barwą głosu. Przyjemne dla ucha dźwięki, które z siebie wydobywa, tylko dodają uroku całemu obrazowi. W filmie widzimy też nową prezencję zgorzkniałego Macieja Zakościelnego, który przeważnie grywał w filmach role mocno romantyczne ( jak np. w “ Tylko mnie kochaj”). Nie zabraknie charyzmatycznej, zjawiskowej Marii Pakulnis w roli babci czy Julii Kamińskiej (serialowa aktorka znana głównie z “Brzyduli”). Co więcej Julia wplotła również swoje trzy grosze do scenariusza. Trzeba nadmienić, że to nie jej debiut w roli scenarzystki. Współtworzyła również seriale typu “Singielka”, “Echo serca” czy “Brzydulę

Opublikowane przez VODlife.pl

Vodlife.pl poleca również: