Kino Pod Baranami ponownie otwiera drzwi – zobacz, co możesz obejrzeć już w najbliższy piątek!

Kino Pod Baranami ponownie otwiera drzwi – zobacz, co możesz obejrzeć już w najbliższy piątek!

Długo wyczekiwany dzień nareszcie pojawił się na horyzoncie – ponownie będziemy mogli zawitać do sal kinowych i cieszyć się filmowymi seansami. Kino Pod Baranami nie pozostaje w tyle i również, już w najbliższy piątek (21.05), otworzy się dla widzów. Co w takim razie zaserwuje nam KPB, aby jeszcze bardziej uświetnić fakt powrotu do życia?

W kinie pojawią się same perełki – laureaci Oscarów, najnowsze premiery i przedpremiery. W repertuarze zobaczymy gwiazdę tegorocznych Oscarów – Nomadland w reżyserii Chloé Zhao, a także Na rauszu ze znakomitą rolą Madsa Mikkelsena czy Minari ze statuetką dla najlepszej aktorki drugoplanowej. Wśród najnowszych premier będziemy mieli okazję obejrzeć hiszpański Ludzki głos, dramat Ojciec z oscarową rolą Anthony’ego Hopkinsa czy Świat, który nadejdzie, który przeniesie nas do XIX-wiecznych Stanów Zjednoczonych.

A jeśli przed ostatnim zamknięciem nie udało się wam załapać na którąś z ówczesnych premier, bo bilety wyprzedawały się jak świeże bułeczki, to także będzie szansa to nadrobić. Pojawią się bowiem też seanse tych filmów, które na ekranie już zawitały, jednak na zbyt krótko, by móc się nimi wystarczająco nacieszyć. Można zatem już zaopatrzyć się w bilety na Obiecującą. Młodą. Kobietę. lub Sound of Metal.

Powrót KPB to także powrót cyklicznych pokazów, a wśród nich, m.in. Dojrzałe kino – środowe spotkania seniorów czy też studencki Nocny Klub Filmowy.

Wszystkie seanse będą oczywiście odbywać się z jednoczesnym przestrzeganiem pełnego rygoru sanitarnego, co oznacza między innymi, że w salach dostępne będzie tylko 50% miejsc siedzących.

Spieszcie się więc i rezerwujcie bilety na stronie KPB – widzimy się na Rynku Głównym w Krakowie!

Opublikowane przez VODlife.pl

Vodlife.pl poleca również: