Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera – pełny zwiastun już dostępny!

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera – pełny zwiastun już dostępny!

W niedzielę (14.02) ukazał się oficjalny zwiastun najnowszej produkcji Warner Bros i DC - Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera. Na ekranie zobaczymy same legendy tego Uniwersum, a wśród nich Afflecka, Cavilla, Gadot czy Leto. Premiera filmu odbędzie się 18 marca.

Liga sprawiedliwości ukaże się na platformie HBO Max w formie czterogodzinnego filmu. Początkowo DC FanDome ujawniło, że produkcja zostanie wypuszczona w formie czterech godzinnych części, które również dostępne będą w formie jednego filmu. Jednak nowe informacje sugerują, że wydana zostanie tylko jedna, pełna odsłona filmu. Produkcja filmu miała kosztować twórców ok. 70 mln dolarów.

Dzięki przywróconej przez bohatera wierze w ludzkość i bezinteresownemu poświęceniu się Supermana, Bruce Wayne zyskuje wsparcie swojej nowo odnalezionej sojuszniczki, Diany Prince, w stawieniu czoła jeszcze większemu wrogowi. Batman i Wonder Woman pracują razem, aby znaleźć i zrekrutować zespół meta ludzi, aby stawić czoła nowo przebudzonemu zagrożeniu. Jednak pomimo powstania tej bezprecedensowej ligi bohaterów - Batmana, Wonder Woman, Aquamana, Cyborga i Flasha - może być już za późno, aby uratować planetę przed atakiem o katastrofalnych rozmiarach.

Opublikowane przez VODlife.pl

Vodlife.pl poleca również: