Lupita Nyong’o pojawi się w kolejnej odsłonie “Cichego miejsca”?

Lupita Nyong’o pojawi się w kolejnej odsłonie “Cichego miejsca”?

Już na dniach w kinach zobaczyć można będzie film Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu". Tymczasem jedna z głównych aktorek występujących w drugiej części opowieści o Czarnej Panterze, Lupita Nyong’o (“Królowa Katwe) rozpoczęła rozmowy w sprawie udziału w spin-offie przebojowej serii "Ciche miejsce" 

Na tą chwilę niewiele wiadomo na temat fabuły filmu, którego tytuł brzmieć będzie: “A Quiet Place: Day One”. Zgodnie z informacjami podanymi przez Paramount Pictures film ten nie będzie bezpośrednią kontynuacją drugiej części serii, lecz spin-offem opartym na pomyśle Johna Krasińskiego ("Biuro), reżysera obydwu poprzednich części serii. Tym razem Krasiński nie stanie jednak za kamerą. Pałeczka reżysera przekazano została Michaelowi Sarnoskiemu ("Świnia).  

Dla przypomnienia, “Ciche miejsce” to seria horrorów, których akcja rozgrywa się w postapokaliptycznej rzeczywistości. Na Ziemi pojawiły się potwory, które polują na istoty wydające dźwięki. Ludzie, którzy przetrwali, nauczyli się egzystować w całkowitej ciszy. Pierwsza i druga część serii opowiadała o rodzinie Abbotów, Evelyn (w tej roli Emily Blunt, znana z “Na skraju jutra”) i Lee (w tej roli John Krasinski), którzy wraz z dziećmi mieszkali na odciętej od świata farmie, starając się przeżyć nie wydając ani jednego hałasu...  

Spekuluje się, że akcja filmu “A Quiet Place: Day Onedziać się będzie w całości pierwszego dnia inwazji ww. potworów. Nie są to jednak informacje w pełni potwierdzone. Na chwilę obecną nie ujawniono fabuły spin-offu. Obecnie trwają rozmowy na temat obsady. Istnieje duża szansa, że dołączy do niej właśnie Lupita Nyong’o. Kenijska aktorka i reżyserka otrzymała w 2013 roku Oscara w kategorii najlepszej aktorki drugoplanowej za film Zniewolony. 12 Years a Slave. W najbliższym czasie zobaczyć będziemy ją mogli w filmie “Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu". 

Co ciekawe, “A Quiet Place: Day One” nie jest jedyną produkcją, nad którą pracują twórcy serii “Ciche miejsce”. Obecnie trwają także prace nad trzecią częścią oryginalnej historii. Zgodnie z zapowiedziami “Ciche miejsce 3” powinno pojawić się w kichach już w 2025 roku. Jest więc na co czekać! Zwłaszcza, jeśli Lupita Nyong’o powtórzy swoją oscarową grę aktorską. 

Opublikowane przez VODlife.pl

Vodlife.pl poleca również: