Magia Świąt w lutym – klasyk powraca na ekrany w nowej odsłonie!

Już pierwszego lutego będziemy mogli oglądać czwartą część znanej komedii romantycznej – Listy do M. 4. Na ekrany powracają znane nam postacie, ale będziemy mogli zobaczyć również kilka nowych twarzy.

Premiera czwartej części Listów do M. zaplanowana była na listopad 2020 roku. Niestety, ze względu na zaistniałą sytuację związaną z pandemią COVID-19, premiera filmu musiała zostać przesunięta aż do… teraz. I tak oto, w lutym będziemy mogli znów poczuć magię Świąt!

Nową odsłonę polskiego świątecznego klasyka wyjątkowo będziemy mogli obejrzeć online, ponieważ to właśnie 1.02. na platformie player.pl będzie ona miała swoją premierę.

Na ekran powrócą znani nam już z poprzednich części Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Magdalena Różdżka, Borys Szyc, Wojciech Malajkat, Izabela Kuna i Danuta Stenka. Do nich dołączą m.in. Cezary Pazura (gwiazda znana m.in z Kilera i 13 posterunku) czy Magdalena Boczarska (obejrzyj filmy online: Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej, Różyczka i Piłsudski).

Zdjęcia pochodzą ze strony player.pl

Opublikowane przez VODlife.pl

Vodlife.pl poleca również: