Nowy zwiastun “Nierealnych” już jest!

Nowy zwiastun “Nierealnych” już jest!

Już niedługo premiera pierwszego odcinka nowego serialu utrzymanego w duchu epoki wiktoriańskiej. “Nierealne” to najnowszy serial HBO GO.

Serial przenosi nas do wiktoriańskiej Anglii. Jest lato 1896 roku. W Londynie dochodzi do niezwykłego wydarzenia, w wyniku którego pewne osoby (głównie kobiety) zaczynają przejawiać ponadnaturalne zdolności. “Dotknięci”, bo tak się nazywają, zostają zepchnięci na margines społeczny i muszą poradzić sobie w nowej, niebezpiecznej sytuacji życiowej. Dwie główne bohaterki, tajemnicza wdowa Amanda True (w która wciela się Laura Donnelly znana chociażby z “Tolkiena”) oraz błyskotliwa wynalazczyni Peanance Adair (w tej roli Ann Skelly, którą zobaczyć mogliśmy m.in. w “Małych kobietkach”) podejmują się opieki nad obdarzonymi mocami, tworząc dla nich dom. Kobiety muszą walczyć z wieloma siłami aby zapewnić spokój swoim podopiecznym. 

Serial będzie podzielony na dwie części. Pierwszy odcinek pojawi się w HBO GO 12 kwietnia. Kolejne pięć odcinków będzie emitowanych co tydzień. Data premiery drugiej części sezonu, także liczącej sześć odcinków, nie została jeszcze podana. 

Poniżej prezentujemy zwiastun:

Opublikowane przez VODlife.pl

Vodlife.pl poleca również: