Nowy zwiastun oraz data premiery drugiej części serialu Lupin!

Nowy zwiastun oraz data premiery drugiej części serialu Lupin!

Arsene Lupin powraca. Zaraz, to nie Arsene Lupin powraca tylko Omar Sy (Nietykalni, Nieobliczalni, Samba) w roli niezwykle brawurowego złodzieja gentlemana w serialu Lupin. Nowy zwiastun zapowiada premierę drugiej części już 12 czerwca w serwisie Netflix.

Assane Diop (Omar Sy) w pierwszym sezonie szukał zemsty na bogatej rodzinie, za której przyczyną do więzienia trafił jego ojciec. Finał sezonu zakończył się cliffhangerem, więc zapewne wszyscy zainteresowani zadają sobie pytanie co dalej z synem Assane i Clare (w tej roli Ludivine Sagnier). Oprócz tego, tożsamość głównego bohatera jest już jasna dla policji, więc zapewne naśladowca Lupina będzie musiał znów stosować rożne sztuczki, żeby zmylić pościg. A może uda mu się nawiązać współpracę z jednym z policjantów?

W trailerze pojawia się również wątek wielkiego spektaklu, podczas którego dojdzie do konfrontacji Assane z Hubertem Pellegrinim (w tej roli Hervé Pierre). Możliwe, że jest to jednak kolejna zmyłka twórców serialu i jedynie przystawka, przed bombowym nieznanym finałem.

A może wstępem do trzeciej części? Teorie można mnożyć. W każdy razie, nie możemy się doczekać na kolejne twisty scenariuszowe, bo to chyba największa zaleta tego serialu. Oraz oczywiście urok Omara Sy i jego rozbrajający uśmiech.

Zobaczcie zresztą sami, czy warto czekać na drugą cześć:

Zdjęcie pochodzi z serwisu YouTube.com

Opublikowane przez VODlife.pl

Vodlife.pl poleca również: