Pięć Smaków w Domu – nowa platforma VOD

Pięć Smaków w Domu – nowa platforma VOD

Świetna wiadomość dla fanów kina azjatyckiego. Organizatorzy Azjatyckiego Festiwalu Filmowego Pięć Smaków ruszają w kwietniu z własną platformą VOD. W stałej ofercie mają znaleźć się filmy z poprzednich edycji festiwalu oraz specjalne cykliczne bloki tematyczne.

“Pięć Smaków w Domu” to inicjatywa mająca na celu pogłębienie kontaktu z fanami oraz przybliżenia szerszej publiczności filmów z takich krajów jak: Chiny, Japonia, Wietnam, Tajlandia, Kora czy Hongkong. Pozytywny wydźwięk m.in. wydarzenia “Lunarny Nowy Rok: azjatyckie walentynki filmowe”, utwierdził twórców festiwalu w przekonaniu, że taka strefa filmowa online ma sens i powinna mieć swoje miejsce w sieci. Przybywa wielbicieli kina azjatyckiego, którzy poszukują czegoś więcej niż mogą zaoferować obecne sieciowe streamingi.

Reklama

VOD rusza 8 kwietnia, a pierwsza specjalna kolekcja będzie nosić tytuł “Koreanki”. Będzie to wybór produkcji przedstawiający historie kobiet zamieszkujących nie tylko Południową, ale również Północną Koreę. Na ekranie zobaczymy ich życiowe rozterki, determinację w osiągnięciu  celów oraz poznamy występujące różnice między mieszkankami tego podzielonego kraju.

Zaplanowane są już także kolejne bloki filmowe. Od maja do lipca będzie można się zapoznać z dorobkiem ekscentrycznego japońskiego reżysera Sion Sono (Miłość obnażona, Coldfish), a w miesiące wakacyjne będzie można obejrzeć filmy spod szyldu azjatyckiego kina drogi.

Platforma “Pięć Smaków w Domu”, która stawia na unikatowość oferty oraz możliwość zbliżenia się do kultury azjatyckiej, jest świetną odpowiedzią na obecny przesyt dużych graczy na rynku VOD. Starannie dobrane produkcję gwarantują wysoką jakość.

Filmy wypożyczymy bezpośrednio na stronie piecsmakow.pl.  Tak jak w przypadku poprzednich pokazów specjalnych, będzie można kupić cały pakiet filmów w danym cyklu lub dostęp tylko do pojedynczego tytułu. Start sprzedaży rusza już 31 marca.

Zdjęcie pochodzi ze strony piecsmakow.pl

Opublikowane przez VODlife.pl

Vodlife.pl poleca również: