Planowane są kolejne sezony Squid Game

Planowane są kolejne sezony Squid Game

Ostatnimi czasy koreańskie produkcje podbijają zachodnie rynki kinematograficzne. W 2019 roku wielkim fenomenem stał się film “Parasite” w reżyserii Joon-ho Bong. Ostatnimi czasy jednak z Koreą Południową kojarzy się przede wszystkim serial “Squid Game”. Serial ten zyskał tak wielką popularność, że zapowiedziano nie jeden, a dwa kolejne sezony. 

Squid Game” to serial wyreżyserowany przez Hwang Dong-hyuka (“Do-ga-ni”, “Nam-han-san-seong"). Pierwszy sezon przedstawia historię aż 456 ludzi. Choć na pierwszy rzut oka różnią się oni bardzo od siebie, to tak naprawdę łączy ich jedno – wszyscy mają poważne problemy finansowe. I właśnie udział w Squid Game ma owe problemy wyjaśnić. To, co było jednak nadzieją na wyjście z finansowego impasu okazuje się walką o przetrwanie.  

Hwang Dong-hyuk zapowiadał kontynuację “Squid Game” Już w listopadzie 2021 roku, i choć Netflix do tej pory nie wydał oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, reżyser cały czas potwierdza, że prowadzone są rozmowy dotyczące kontynuacji serialu. Pozostaje więc czekać na powiadomienie ze strony platformy. 

Jesteście ciekawi nowego sezonu “Squid Game”? 

Opublikowane przez VODlife.pl

Vodlife.pl poleca również: