Pożegnanie z diabłem. Lucyfer z ostatnim sezonem

Pożegnanie z diabłem. Lucyfer z ostatnim sezonem

Seria Lucyfer z Tomem Ellisem w roli głównej  powoli zmierza do końca. 30 marca zostały zakończone zdjęcia do ostatniego, finałowego sezonu, a w zasadzie do jego drugiej części oznaczonego jako 5b.

Przez ostatnie tygodnie do sieci trafiło mnóstwo materiałów zapowiadających koniec historii. Wywiady z aktorami (Tom Ellis opowiadający o swojej podwójnej roli), sceny zza kulis, zdjęcia kostiumów (m.in. obłędne stroje Lesley-Ann Brandt, odtwórczyni roli Mazikeen), czy kolejne plotki o czym będzie ostatnia część przygód przystojnego Lucyfera. Czytanie scenariusza ostatniego odcinka serialu było bardzo emocjonalne, a na instagramie Toma Ellisa trafiło wymowne zdjęcie podsumowujące 6 lat na planie Lucyfera.

Diabeł, który zszedł na ziemię powróci online 28 maja 2021 roku. Serial, który mimo iż został anulowany przez FOX po trzecim sezonie, zyskał "drugą młodość" dzięki zaangażowaniu fanów i platformie Netflix, która wykupiła prawa do produkcji dalszych sezonów. Na ekranie oprócz Toma Ellisa oraz Lesley-Ann Brandt możemy zobaczyć Lauren German w roli ukochanej diabła, detektyw Chloe Decker, D. B. Woodside jako brat Lucyfera Amenadiel, Rachael Harris jako psychoterapeutka przystojnego diabła dr Linda Martin oraz Kevin Alejandro jako Dan Espinoza czyli były mąż Chloe. Oprócz nich do serialu powraca Aimee Garcia, odtwórczyni roli specjalistki w dziedzinie medycyny sądowej, która zdobyła ogromną sympatię w nowych sezonach Lucyfera.

Wielu fanów z wypiekami na twarzy czeka na sam trailer zapowiadający finałowy sezon, który ma pojawić się w sieci już na dniach. Z drugiej strony niedługo nadejdzie dla nich ten czas, kiedy będą musieli się w końcu pożegnać z ukochanym diabłem.

Opublikowane przez VODlife.pl

Vodlife.pl poleca również: