„Przyjaciele” powracają – sprawdź, gdzie możesz ich obejrzeć!

„Przyjaciele” powracają – sprawdź, gdzie możesz ich obejrzeć!

Jakże bolesna i wstrząsająca dla wszystkich fanów kultowego sitcomu była informacja o usunięciu Przyjaciół z Netflixa, ten wie, kto swoje w poduszkę wypłakał. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Przyjaciele wracają – teraz znajdziemy ich na HBO GO.

Już pod koniec ubiegłego roku potwierdzona została informacja, że serial pokazujący nam perypetie życia szóstki przyjaciół, w których role wcielili się Aniston, Cox, Kudrow, Perry, LeBlanc i Schwimmer, zniknie z platformy Netflix i jednocześnie przeniesiony zostanie na platformę HBO Max.

Nie było to jednak żadne pocieszenie dla polskich fanów, ponieważ do HBO Max nie mamy w Polsce dostępu, co jak już wiadomo ma się zmienić.

Fantastyczną zatem informacją jest to, że legendarny serial Warner Bros. znalazł się także na platformie HBO GO. Dostępne są już tam wszystkie jego sezony.

Przyjaciele to jeden z najbardziej cenionych, wielokrotnie nagradzanych seriali telewizyjnych. Jego twórcami są Marta Kauffman i David Crane. Serial premierowo emitowany był w latach 1994-2004. Na dziesięć sezonów składa się łącznie 236 odcinków.

Źródło zdjęcia: Geoffrey Chandler / Flickr

Opublikowane przez VODlife.pl

Vodlife.pl poleca również: