Psi detektyw znowu w akcji. Zapowiedź "Ace Ventura 3"

Psi detektyw znowu w akcji. Zapowiedź "Ace Ventura 3"

Kto nie utożsamia Jima Carreya z Acem Venturą niech pierwszy rzuci kamień! Mamy niespodziankę dla wszystkich fanów dziwacznego detektywa. Amerykańska wytwórnia Morgan Creek Entertainment zapowiedziała rozpoczęcie prac nad filmem “Ace Ventura 3”. 

Pierwsza część serii, “Ace Ventura: psi detektyw” ujrzała światło dzienne w 1994 roku. W rok później pojawił się sequel, “Ace Ventura: Zew natury”. Obydwa filmy uważane są za jedne z najzabawniejszych ekranizacji lat 90. ubiegłego wieku. Stały się także kamieniem milowym w rozwoju kariery aktorskiej Jima Carreya ( “Człowiek z księżyca”, “Truman Show”). 

Reklama

Mimo wielkiej popularności, przez ponad 26 lat nie doczekaliśmy się kolejnej części przygód psiego detektywa. Chwilą ciszy pominąć można stworzony w 2009 roku film “Ace Ventura Junior”, który opowiadał historię syna Ace Ventury. Film ten okazał się jednak wielką klapą. 

Wytwórnia Morgan Creek Entertainment stoi więc przed ciężkim zadaniem przywrócenia Ace Venturze dobrej passy. Wiadomo już, że nad scenariuszem pracować będą Pat Casey i Josh Miller, autorzy jednej z najnowszych produkcji Sony Pictures Entertainment: “Sonic. Szybki jak błyskawica”.

W chwili obecnej nie ujawniono ani fabuły filmu ani planowanej daty premiery. Wiadomo jedynie, że “Ace Ventura 3” pojawi się na platformie Amazon Prime. Co do daty premiery, szacuje się że przypadnie ona nie wcześniej niż na 2023 rok, jako że Pat Casey i Josh Miller pracują obecnie nad innym scenariuszem, do drugiej części “Sonica”. 

Najważniejszą informacją, na którą czekamy jest jednak decyzja, czy Jim Carrey po raz kolejny wcieli się w rolę ekscentrycznego detektywa. Jest to bardzo możliwe, jako że aktor zagrał niedawno rolę głównego antagonisty w tworzonym przez Caseya i Millera “Sonicu”. “Ace Ventura“ może więc stać się ich kolejną wspólną produkcją.

Opublikowane przez VODlife.pl

Vodlife.pl poleca również: