Super Bowl (2021) - zobacz najlepsze zwiastuny i reklamy

Super Bowl (2021) - zobacz najlepsze zwiastuny i reklamy

Corocznie odbywające się sportowe święto w USA Super Bowl, to nie tylko finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim. To także koncerty, różnego rodzaju wydarzenia rozrywkowe  oraz to co najbardziej interesuje kinomanów, czyli nowe zwiastuny najbliższych premier kinowych. Choć ze względu na obecnie panujący czas pandemii, nowości jest znacznie mniej, to nie obyło się bez kilku ciekawych zapowiedzi.

Fanów szybkich samochodów i oczywiście Vina Diesela na pewno ucieszy nowy spot filmu "Szybcy i wściekli 9". Mimo pogłosek (a może tylko niewielkich złośliwości fanów), jeszcze seria nie przeniesie się w kosmos. Wrażeń jednak na premierze filmu nie powinno zabraknąć.Kolejny trailer to serial z uniwersum Marvela: "The Falcon and the Winter Soldier”. Jak wyglądać będzie świat bez Kapitana Ameryki, ale z jego duchowymi spadkobiercami? Już nie możemy się doczekać, żeby to zobaczyć.

Twórcy niekwestionowanego hitu, jakim jest "Kraina lodu" przygotowali nowy film "Raya i ostatni smok". Szykuje się pełna legend i akcji, dowcipna baśniowa przygoda. Tytułowej Ray głosu użyczyła Kelly Marie Tran ("Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi").

Jeśli uwielbiacie jednak niepokojące klimaty, to na pewno zainteresuje Was nowy film M. Night Shyamalana ("Szósty zmysł", "Znaki"). W zasadzie już samo nazwisko reżysera zapewnia potężną dawkę grozy i pełnych napięcia scen. "Old" to zobaczenia już w lecie.

Ulubieńcy serialu "Better Call Saul" na pewno ucieszą się z premiery filmu "Nobody", gdzie główną rolę gra Bob Odenkirk. Akcji nie powinno zabraknąć.

Kapitana Ameryki może i nie ma, ale jest za to "Książę z Nowego Jorku" po raz drugi.

Eddie Murphy powraca jako następca tronu pewnego małego afrykańskiego państwa. Już niedługo przekonamy się, czy druga część będzie równie zabawna co pierwsza, a powrót do znanych nam bohaterów sprzed 30 lat będzie udany.

Opublikowane przez VODlife.pl

Vodlife.pl poleca również: