Świąteczni Strażnicy Galaktyki nadciągają!

Świąteczni Strażnicy Galaktyki nadciągają!

Co roku w okresie świąt kina oraz w serwisy VOD pełne są typowo świątecznych produkcji. Równie wielką popularnością co filmy pełnometrażowe cieszą się specjalne świąteczne odcinki seriali oraz krótkometrażowe filmowe spin-offy. I choć do tej pory w świątecznych adaptacjach filmowych prym wiodły filmy animowane (Kung Fu Panda: Święta, święta i Po, Madagwiazdka), to tym razem przyszedł czas na… Uniwersum Marvela. 

Tak, tak. Nie przesłyszeliście się. W tym roku w kinach zobaczyć będziecie mogli specjalny, świąteczny film Strażników z Galaktyki! Co wy na to? 

"Strażnicy Galaktyki: Coraz bliżej święta” to specjalny, świąteczny film poświęcony Strażnikom Galaktyki, który obejrzeć będzie można już od 25 listopada 2022 r. Zgodnie z doniesieniami nie będzie to film pełnometrażowy. W przeciwieństwie do innych produkcji tego typu będzie zawierał on jednak kilka znaczących elementów dla fabuły serii MCU. Zgodnie z doniesieniami od samego reżysera Jamesa Gunna („Peacemaker”), świąteczny film ma stanowić pomost pomiędzy drugą a trzecią częścią „Strażników Galaktyki”. Dla przypomnienia dodam, że najnowsza, trzecia część serii, „ Guardians of the Galaxy Vol. 3” trafi do polskich kin 5 maja 2023 roku.  

Star-Lord (w tej roli Chris Pratt, znany z Jurassic World) wciąż nie może pogodzić się z utratą Gamory, co miało miejsce podczas wydarzeń z filmu Avengers: Koniec gry (Avengers: Endgame). Jego przyjaciele postanawiają wykorzystać fakt, iż na Ziemi zbliżają się właśnie święta Bożego Narodzenia. Mantis (Pom Klementieff, znana z Czarne lustro) oraz Drax (Dave Bautista, znany z Blade Runner) wpadają na pomysł sprowadzenia dla Petera „specjalnego” prezentu. Gorzej, że prezent ten, wcale nie chce dać się tak łatwo złapać…  

W odcinku świątecznym Strażników Galaktyki pojawią się Chris Pratt, Dave Bautista, Karen Gillan (Jumanji: Przygoda w dżungli”), Pom Klementieff oraz… Kevin Bacon. Ponownie usłyszymy również Vina Diesela (Riddick) jako Groota oraz Bradleya Coopera (Poradnik pozytywnego myślenia) jako Rocketa. 

Więcej szczegółów znajdziecie w zwiastunie do świątecznych Strażników z Galaktyki! 

Opublikowane przez VODlife.pl

Vodlife.pl poleca również: