"Szybcy i wściekli 9" znów zwalniają – kiedy premiera najnowszej części?

"Szybcy i wściekli 9" znów zwalniają – kiedy premiera najnowszej części?

To już kolejny raz, a dokładniej rzecz ujmując trzeci, kiedy najnowsza produkcja Justina Lina, odpowiedzialnego za kilka poprzednich części serii oraz za takie seriale, jak Skorpion czy Detektyw, zostaje przełożona.

Szybcy i wściekli 9 pierwotnie mieli się ukazać na ekranach kin w maju 2020 roku. Wiadomo jednak, że ta data, z racji na ogólnoświatową sytuację, nie miała racji bytu. Universal przeniósł zatem film na kwiecień 2021 roku, następnie na miesiąc później. Z aktualnych informacji wynika, że datę premiery wyznaczono na 25 czerwca. Bo przecież do trzech razy sztuka, prawda? No, niekoniecznie.

Opus magnum Vina Diesela jest bowiem produkcją, która, nie ukrywajmy, chce i musi na sobie zarobić. Jej budżet zbliżył się do 200 milionów, a aktualna sytuacja, w której coraz więcej najnowszych premier przenosi się na streaming, nie ułatwia sprawy. Tak że włodarze studia rozważają ponowne przesunięcie premiery. Mówi się nawet o takich terminach, jak koniec tego roku czy nawet pierwszy kwartał 2022.

Kiedy zatem zobaczymy najnowszą odsłonę Szybkich i wściekłych? Pozostańmy z iskierką nadziei, że 25 czerwca dojdzie do skutku. A jeśli cokolwiek się zmieni, z pewnością was o tym poinformujemy!

Opublikowane przez VODlife.pl

Vodlife.pl poleca również: