Trwają prace nad remakiem pierwowzoru “Miodowych lat”

Trwają prace nad remakiem pierwowzoru “Miodowych lat”

Ostatnimi czasy zauważyć można wysyp remake’ów lub filmów nawiązujących do kultowych produkcji. W wielu z nich bardzo mocno przewija się feministyczna nuta. Wymienić można chociażby “Ocean’s 8”, “Pogromców duchów II”, czy “Men in Black: International”. Do tej listy już za niedługo dopisać będzie można “Miodowe lata”. Trwają bowiem prace nad rebootem pierwowzoru popularnego polskiego serialu, czyli "The Honeymooners". 

Tak tak, nasze “Miodowe lata” nie są oryginalną polską produkcją. "The Honeymooners" nadawano w latach 1952-1978. Opowiadał on o perypetiach dwóch rodzin: Ralpha i Alice Kramdenów granych przez Gleasona i Audrey Meadows oraz małżeństwa Eda i Trixie Nortonów, których wcielili się Art Carney i Joyce Randolph. Ralph, kierowca autobusu, i Ed, kanalarz, w każdym odcinku wpadali na nowe pomysły wzbogacenia się, przez co często wpadali w niemałe tarapaty. 

W 1998 roku fabuła "The Honeymooners" została zaadaptowana w ramach naszych polskich “Miodowych lat”. Przez pięć lat mogliśmy obserwować w telewizji przygody Krawczyków i Norków, dwóch małżeństw granych przez Cezarego Żaka i Agnieszkę Pilaszewską (później Katarzynę Żak) oraz Artura Barcisia i Dorotę Chotecką.  

Nowa wersja "The Honeymooners" nadawana będzie przez stację CBS. Głównymi bohaterami będzie młode małżeństwo - Ruth i Alex. W przeciwieństwie do oryginału, w nowej wersji pojawi się wątek równouprawnienia w związku i wynikających z tego powodu problemów.  

Nie wiadomo, kto ostatecznie zagra główne role w serialu. Wiadomo już jednak, że za serial odpowiedzialni będą Lindsey Shockley ("Czarno to widzę"), Kelly Park ("Country niania") i Damon Wayans Jr. ("Udając gliniarzy"). 

Opublikowane przez VODlife.pl

Vodlife.pl poleca również: