W końcu dojdzie do pojedynku Venoma z Carnage – trailer Venom 2

W końcu dojdzie do pojedynku Venoma z Carnage –  trailer Venom 2

Swoją premierę miał wreszcie trailer komiksowego filmu Venom 2 w reżyserii Andy Serkisa. W roli Eddiego Brocka wciela się ponownie Tom Hardy (Mad Max. Na drodze gniewu, Locke) , a jego głównym przeciwnikiem będzie najbardziej szalony symbiot w komiksach o Spider-Manie czyli Carnage. W ludzką postać antybohatera, mordercy Cletusa Kasady'ego wciela się nie kto inny jak doskonale znany z roli wariatów Woody Harrelson (ostatnio Zombieland: Kulki w łeb, Han Solo: Gwiezdne wojny-historie). Na ekranie zobaczymy także Michelle Williams (Król rozrywki) oraz Naomie Harris (Nie czas umierać, Rampage: Dzika furia).

Czego możemy spodziewać się po kontynuacji Venoma bazując na samym trailerze?

Świetnym pomysłem już pierwszej części było nadanie Venomowi własnej osobowości w dodatku o dość specyficznym rozrywkowym wręcz usposobieniu. Co z tego dalej wynikło możemy zobaczyć już w pierwszych scenach zwiastuna i zapewne dowcip kosmity będzie nam towarzyszył przez cały film. Nie możemy się doczekać także pojedynku Venoma z Carnagem i mamy nadzieję, że będzie to również ciekawy pojedynek aktorski Hardy'ego z Harrelsonem.  Oprócz tego, czeka nas zapewne masa efektów specjalnych, w charakterystycznym klimacie pierwszej części. Zmiennokształtność symbiotów daje nieograniczone pole do popisów twórcom efektów CGI.

W filmiku zresztą możemy zobaczyć postać Carnage w pełnej krwiożerczej krasie:

Film ma mieć premierę jak zapowiada trailer już w tym roku (oficjalna data w USA i w Polsce to 17 września) i to bezpośrednio w kinach.

Opublikowane przez VODlife.pl

Vodlife.pl poleca również: