Akcja

Dlaczego właśnie film akcji?

To jeden z najpopularniejszych gatunków. Ludzie tak chętnie zaglądają do tej kategorii. Co ją tak wyróżnia? Po pierwsze, takie kino ma za zadanie utrzymywać widza w napięciu, a wręcz, powinien sprawić, by ten poszukał pasów bezpieczeństwa przy swoim fotelu. Co za tym idzie, dobrze, gdy film czy serial akcji jest nieprzewidywalny, nie zdradza zakończenia, co więcej, nie pozwala go odkryć, aż do samego wielkiego finału. Ktoś mógłby tu podrzucić znaną frazę: „Te pościgi, te wybuchy!” o tak! Właśnie o to przecież chodzi. O to i o wymyślne sytuacje, które mają być szalenie trudne do zrealizowania.

Tak niesamowicie wciąga

Prędkość oraz walka na śmierć i życie, to często nieodłączne elementy kina akcji, a każda platforma jak Netflix czy HBO stara się wyjść na wyżyny pomysłowości i wdrożyć do swoich filmowych/odcinkowych produkcji jak najpełniej emocjonujące starcia, zbrodnie i intrygi. Zwykle ten gatunek, wiąże się też ze światem przestępczym, oraz łamaniem wszelkich zasad, co ku uciesze widza, można zobaczyć i poczuć siedząc bezpiecznie przed telewizorem lub w zacisznej sali kinowej.

Najlepsza akcja pod słońcem

Słowa takie jak: niezniszczalny, uprowadzenie, agent, zbrodnia i czarne interesy pojawiają się tutaj na bieżąco, więc nie ma co liczyć na nudę. Fabuła zorganizowana jest tak, że zaostrza każdy możliwy element, by sprostać oczekiwaniom publiczności. Nie jeden z aktorów jest już tak związany z tym gatunkiem filmów i seriali, że gdy wypowiemy jego imię: „Dwayne Johnson”, „Vin Diesel”! To przed oczami stają już tylko uciekający czas i pełna zamętu walka.

Lista filmów:

Snowpiercer

Serial "Snowpiercer" miał premierę w dniu: 2020-05-31
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Snowpiercer. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Nou fo

Film "Nou fo" miał premierę w dniu: 2021-08-06
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Nou fo. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Lektor

Serial "Lektor" miał premierę w dniu: 2011-05-01
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Lektor. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Cali

Film "Cali" miał premierę w dniu: 2005-10-21
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Cali. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Mroczna przeszłość

Film "Mroczna przeszłość" miał premierę w dniu: 2021-11-06
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Mroczna przeszłość. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Nirakkoottu

Film "Nirakkoottu" miał premierę w dniu: 1985-09-12
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Nirakkoottu. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

WandaVision

Serial "WandaVision" miał premierę w dniu: 2021-01-15

Wanda Maximoff i Vision - dwie supermocne istoty żyjące w idealnych warunkach życia na przedmieściach - zaczynają podejrzewać, że wszystko nie jest takie, jak się wydaje.

Zobacz więcej

099 Central

Serial "099 Central" miał premierę w dniu: 2002-04-08
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. 099 Central. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Ufak Tefek Cinayetler

Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Ufak Tefek Cinayetler. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Hancock 2

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Hancock 2. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej