Akcja

Dlaczego właśnie film akcji?

To jeden z najpopularniejszych gatunków. Ludzie tak chętnie zaglądają do tej kategorii. Co ją tak wyróżnia? Po pierwsze, takie kino ma za zadanie utrzymywać widza w napięciu, a wręcz, powinien sprawić, by ten poszukał pasów bezpieczeństwa przy swoim fotelu. Co za tym idzie, dobrze, gdy film czy serial akcji jest nieprzewidywalny, nie zdradza zakończenia, co więcej, nie pozwala go odkryć, aż do samego wielkiego finału. Ktoś mógłby tu podrzucić znaną frazę: „Te pościgi, te wybuchy!” o tak! Właśnie o to przecież chodzi. O to i o wymyślne sytuacje, które mają być szalenie trudne do zrealizowania.

Tak niesamowicie wciąga

Prędkość oraz walka na śmierć i życie, to często nieodłączne elementy kina akcji, a każda platforma jak Netflix czy HBO stara się wyjść na wyżyny pomysłowości i wdrożyć do swoich filmowych/odcinkowych produkcji jak najpełniej emocjonujące starcia, zbrodnie i intrygi. Zwykle ten gatunek, wiąże się też ze światem przestępczym, oraz łamaniem wszelkich zasad, co ku uciesze widza, można zobaczyć i poczuć siedząc bezpiecznie przed telewizorem lub w zacisznej sali kinowej.

Najlepsza akcja pod słońcem

Słowa takie jak: niezniszczalny, uprowadzenie, agent, zbrodnia i czarne interesy pojawiają się tutaj na bieżąco, więc nie ma co liczyć na nudę. Fabuła zorganizowana jest tak, że zaostrza każdy możliwy element, by sprostać oczekiwaniom publiczności. Nie jeden z aktorów jest już tak związany z tym gatunkiem filmów i seriali, że gdy wypowiemy jego imię: „Dwayne Johnson”, „Vin Diesel”! To przed oczami stają już tylko uciekający czas i pełna zamętu walka.

Lista filmów:

Snowpiercer

Serial "Snowpiercer" miał premierę w dniu: 2020-05-31
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Snowpiercer. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Nou fo

Film "Nou fo" miał premierę w dniu: 2021-08-06
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Nou fo. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Lektor

Serial "Lektor" miał premierę w dniu: 2011-05-01
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Lektor. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Thor: God of Thunder

Film "Thor: God of Thunder" miał premierę w dniu: 2022-07-08
Loki, nikczemny brat Thora, uciekł z Asgardu w poszukiwaniu Yggdrasil — Drzewa Dziewięciu Sfer. Drzewo posiada moc Wszechświata i jest wydzielone na Ziemi. Z pomocą gigantycznego boga wilka Fenrira, Loki planuje zniszczyć drzewo i przesadzić je na swój obraz, dając mu władzę nad wszystkim. Teraz Thor musi podążać za Lokim...
Zobacz więcej

Cali

Film "Cali" miał premierę w dniu: 2005-10-21
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Cali. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Mroczna przeszłość

Film "Mroczna przeszłość" miał premierę w dniu: 2021-11-06
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Mroczna przeszłość. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Nirakkoottu

Film "Nirakkoottu" miał premierę w dniu: 1985-09-12
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Nirakkoottu. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

WandaVision

Serial "WandaVision" miał premierę w dniu: 2021-01-15

Wanda Maximoff i Vision - dwie supermocne istoty żyjące w idealnych warunkach życia na przedmieściach - zaczynają podejrzewać, że wszystko nie jest takie, jak się wydaje.

Zobacz więcej

099 Central

Serial "099 Central" miał premierę w dniu: 2002-04-08
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. 099 Central. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Ufak Tefek Cinayetler

Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Ufak Tefek Cinayetler. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Spy x Family

Serial "Spy x Family" miał premierę w dniu: 2022-04-09
Agent Zmierzch, największy szpieg w Westalis, musi przeniknąć do elitarnej prywatnej szkoły. W tym celu przybiera tożsamość psychiatry Loida Forgera, adoptuje osieroconą dziewczynkę i żeni się z pracownicą ratusza. Mężczyzna nie zdaje sobie jednak z czegoś sprawy - jego córka, Anya, jest telepatką, a żona, Yor, zabójczynią. Cała trójka uczy...
Zobacz więcej

Hancock 2

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Hancock 2. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

JoJo no Kimyō na Bōken: Ōgon no Kaze

Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. JoJo no Kimyō na Bōken: Ōgon no Kaze. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Cena namiętności

Serial "Cena namiętności" miał premierę w dniu: 2017-10-16

Ferhat to płatny zabójca pracujący dla swojego wuja-kryminalisty. Aslı jest pełną ideałów, młodą lekarką. Pewnego dnia, ich drogi krzyżują się w najbardziej nieoczekiwany sposób. Aslı jest zmuszona operować mężczyznę, do którego strzelał Ferhat oraz poślubić mordercę, żeby ratować swoje życie.

Zobacz więcej

Sword Art Online: Progressive - Hoshi Naki Yoru no Aria

Film "Sword Art Online: Progressive - Hoshi Naki Yoru no Aria" miał premierę w dniu: 2021-10-30
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Sword Art Online: Progressive - Hoshi Naki Yoru no Aria. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Dom z papieru

Serial "Dom z papieru" miał premierę w dniu: 2017-05-02
Ośmioro zamaskowanych przestępców napada na hiszpańską mennicę narodową. Ich przedstawicielem jest tajemniczy Profesor, który prowadzi negocjacje z policją.
Zobacz więcej

Hellsing Ultimate Abridged

Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Hellsing Ultimate Abridged. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Kimetsu no Yaiba

Serial "Kimetsu no Yaiba" miał premierę w dniu: 2019-04-06
Tytuł ten opowiada losy młodzieńca imieniem Tanjiro, który po śmierci ojca mieszka tylko z matką i siostrą, Nezuko. Pewnego dnia gdy wraca do domu Tanjiro odkrywa, że jego rodzicielka została zamordowana, a siostra zamieniona w demona. Okazuje się jednak, że Nezuko nadal przejawia czasami ludzkie cechy. Młodzieniec wyrusza w podróż,...
Zobacz więcej

Niezwyciężony

Serial "Niezwyciężony" miał premierę w dniu: 2021-03-26

Mark Grayson jest normalnym nastolatkiem, z wyjątkiem faktu, że jego ojciec jest najpotężniejszym superbohaterem na planecie. Wkrótce po swoich siedemnastych urodzinach Mark zaczyna rozwijać własne moce i poddaje się opiece ojca.

Zobacz więcej

Boku no Hero Academia the Movie 3: World Heroes' Mission

Film "Boku no Hero Academia the Movie 3: World Heroes' Mission" miał premierę w dniu: 2021-08-06
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Boku no Hero Academia the Movie 3: World Heroes' Mission. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej