Animacja

Filmy animowane to gatunek, wbrew pozorom, nie tylko dla dzieci. Oczywiście, ogromna liczba animowanych produkcji to filmy skierowane właśnie do nich, jednak nawet dorosły może się przy wielu z nich dobrze bawić. Klasyki tej kategorii jak Król lew, Shrek czy Madagaskar to filmy familijne, które widział już chyba każdy z nas. Są to idealne wybory na przykład na leniwe popołudnie na kanapie z rodziną.

Jednak nie każdy film animowany musi być lekką familijną bajką skierowaną głównie do młodszych widzów. Istnieje duża liczba animowanych produkcji przeznaczona, niekiedy wręcz wyłącznie, dla dorosłych. Z jednej strony obejrzymy dramat Twój Vincent, który zachwyca obrazami na ekranie a jego lekko kryminalna fabuła trzyma w napięciu. Z drugiej strony zderzymy się z komedią Sausage Party, której nie odważylibyśmy się pokazać swoim dzieciom, choć dorosłego może rozbawić lepiej niż nie jedna klasyczna komedia.

Animacje to filmy również często nagradzane, niektóre z nich mogą pochwalić się nawet kilkudziesięcioma nagrodami. Jedną z takich produkcji jest film Coco, który otrzymał łącznie 31 nagród, w tym dwa Oscary. Jest to bezsprzecznie film, który ujmie serca zarówno dzieci, jak i dorosłych. Piękna animacja, wyjątkowe poczucie humoru a także niezwykle wzruszająca fabuła wyciśnie łzę z oka nawet największego twardziela.

Lista filmów:

A lonely sun story

Film "A lonely sun story" miał premierę w dniu: 2014-04-07
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. A lonely sun story. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Sekret wilczej gromady

Film "Sekret wilczej gromady" miał premierę w dniu: 2020-10-26

Młoda łowczyni wyrusza wraz z ojcem do Irlandii, by zapolować na ostatnią wilczą watahę. Wkrótce zaprzyjaźnia się jednak z ceniącą wolność dziewczynką z tajemniczego plemienia, którego członkowie podobno zamieniają się nocą w wilki.

Zobacz więcej

Trolle 2

Film "Trolle 2" miał premierę w dniu: 2020-03-12

Queen Poppy i Branch odkrywają, że poza ich wioską istnieją inne światy zamieszkane przez Trolle, z którymi – by tak rzec – jakoś im nie po drodze. Kiedy niespodziewane niebezpieczeństwo zagrozi całej populacji Trolli, Poppy i Branch oraz ich przyjaciele wyruszą w wielką podróż przez nowe – niebezpieczne – lądy,...

Zobacz więcej

Glitch Techs

Serial "Glitch Techs" miał premierę w dniu: 2020-02-21
Para nastolatków pracuje w sklepie z grami wideo, który służy za przykrywkę dla ich prawdziwego zajęcia: łapania potworów z gier, które wkradły się do naszego świata.
Zobacz więcej

Wyspa Puffinów

Serial "Wyspa Puffinów" miał premierę w dniu: 2015-01-12
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Wyspa Puffinów. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Hellsing Ultimate Abridged

Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Hellsing Ultimate Abridged. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Niezwyciężony

Serial "Niezwyciężony" miał premierę w dniu: 2021-03-26

Mark Grayson jest normalnym nastolatkiem, z wyjątkiem faktu, że jego ojciec jest najpotężniejszym superbohaterem na planecie. Wkrótce po swoich siedemnastych urodzinach Mark zaczyna rozwijać własne moce i poddaje się opiece ojca.

Zobacz więcej

Wodogrzmoty Małe

Serial "Wodogrzmoty Małe" miał premierę w dniu: 2012-06-15
Podczas wakacji spędzanych u wujka, bliźniaki Dipper i Mabel odkrywają tajemnice miasteczka Gravity Falls.
Zobacz więcej

Los Reyes magos

Film "Los Reyes magos" miał premierę w dniu: 2003-12-19
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Los Reyes magos. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Leśna rodzina

Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Leśna rodzina. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej