Animacja dla dorosłych

Lista filmów:

Rick i Morty

Serial "Rick i Morty" miał premierę w dniu: 2013-12-02
Ekscentryczny naukowiec Rick udaje się ze swoim wnukiem Mortym do najdziwniejszych miejsc w galaktyce i alternatywnych rzeczywistości.
Zobacz więcej

Archer

Serial "Archer" miał premierę w dniu: 2009-09-17
Sterling Archer, członek tajnej agencji wywiadowczej ISIS, zmaga się z problemami dnia codziennego, próbując przy tym uratować świat przed sobą.
Zobacz więcej

Brickleberry

Serial "Brickleberry" miał premierę w dniu: 2012-09-25
Park Narodowy Brickleberry stoi w obliczu zamknięcia, ale nie, jeśli dysfunkcyjni strażnicy parku mogą mu w tym pomóc! "Brickleberry", animowany półgodzinny serial, podąża za zwariowaną parą strażników parku, którzy najgorzej radzą sobie z utrzymaniem parku. Steve od wielu lat jest "Strażnikiem miesiąca", więc czuje się zagrożony, gdy Ethel zostaje przeniesiona...
Zobacz więcej

Superjail!

Serial "Superjail!" miał premierę w dniu: 2007-05-13
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Superjail!. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Simpsonowie

Serial "Simpsonowie" miał premierę w dniu: 1989-12-17
Niezwykłe losy pięcioosobowej rodziny Simpsonów mieszkającej w miasteczku Springfield.
Zobacz więcej

Miłość, śmierć i roboty

Serial "Miłość, śmierć i roboty" miał premierę w dniu: 2019-03-15
Tim Miller i David Fincher przedstawiają przeznaczoną dla dorosłych antologię filmów animowanych pełną przerażających istot, okrutnych niespodzianek i czarnego humoru.
Zobacz więcej

Miasteczko South Park

Serial "Miasteczko South Park" miał premierę w dniu: 1997-08-13
Animowana seria o losach czterech przyjaciół z trzeciej klasy mieszkających w miasteczku South Park.
Zobacz więcej

Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie

Serial "Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie" miał premierę w dniu: 1999-03-28
Philip J. Fry przez przypadek hibernuje się i budzi w odległej przyszłości, gdzie poznaje krewnego, profesora Huberta J. Farnswortha, który postanawia zatrudnić chłopaka jako kuriera.
Zobacz więcej

Bogdan Boner: Egzorcysta

Serial "Bogdan Boner: Egzorcysta" miał premierę w dniu: 2020-12-03
Żaden demon nie jest bezpieczny, ponieważ Bogdan Boner, kochający alkohol samouk egzorcysta do wynajęcia, powraca z bardziej pomysłowymi, obscenicznymi i śmiertelnymi czynami.
Zobacz więcej

Głowa rodziny

Serial "Głowa rodziny" miał premierę w dniu: 1999-01-31
Ten animowany serial opowiada historię Petera Griffina i jego nie do końca zwyczajnej rodziny z klasy średniej. Lois, kochająca żona Petera, co dzień walczy o utrzymanie odrobiny normalności w ich życiu. Mają oni trojkę dzieci: 16-letnią Meg, która desperacko pragnie być zauważoną, 13-letniego syna Chrisa najlepszego w całodniowym obijaniu się...
Zobacz więcej