Animacja dla dorosłych

Lista filmów:

Rick i Morty

Serial "Rick i Morty" miał premierę w dniu: 2013-12-02
Ekscentryczny naukowiec Rick udaje się ze swoim wnukiem Mortym do najdziwniejszych miejsc w galaktyce i alternatywnych rzeczywistości.
Zobacz więcej

Legenda Vox Machiny

Serial "Legenda Vox Machiny" miał premierę w dniu: 2022-01-27
Awanturniczy, niechlujni odmieńcy, którzy zostali najemnikami. Vox Machina bardziej niż o królestwo dba o łatwy zarobek i tanie piwo. Gdy jednak królestwu zagraża niebezpieczeństwo, członkowie niesfornej bandy zdają sobie sprawę, że jako jedyni mogą przywrócić sprawiedliwość. Z pozoru łatwe zadanie daje początek opowieści o nowych bohaterach Exandrii.
Zobacz więcej

Archer

Serial "Archer" miał premierę w dniu: 2009-09-17
Sterling Archer, członek tajnej agencji wywiadowczej ISIS, zmaga się z problemami dnia codziennego, próbując przy tym uratować świat przed sobą.
Zobacz więcej

Brickleberry

Serial "Brickleberry" miał premierę w dniu: 2012-09-25
Park Narodowy Brickleberry stoi w obliczu zamknięcia, ale nie, jeśli dysfunkcyjni strażnicy parku mogą mu w tym pomóc! "Brickleberry", animowany półgodzinny serial, podąża za zwariowaną parą strażników parku, którzy najgorzej radzą sobie z utrzymaniem parku. Steve od wielu lat jest "Strażnikiem miesiąca", więc czuje się zagrożony, gdy Ethel zostaje przeniesiona...
Zobacz więcej

Superjail!

Serial "Superjail!" miał premierę w dniu: 2007-05-13
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Superjail!. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Simpsonowie

Serial "Simpsonowie" miał premierę w dniu: 1989-12-17
Niezwykłe losy pięcioosobowej rodziny Simpsonów mieszkającej w miasteczku Springfield.
Zobacz więcej

Miłość, śmierć i roboty

Serial "Miłość, śmierć i roboty" miał premierę w dniu: 2019-03-15
Tim Miller i David Fincher przedstawiają przeznaczoną dla dorosłych antologię filmów animowanych pełną przerażających istot, okrutnych niespodzianek i czarnego humoru.
Zobacz więcej

Miasteczko South Park

Serial "Miasteczko South Park" miał premierę w dniu: 1997-08-13
Animowana seria o losach czterech przyjaciół z trzeciej klasy mieszkających w miasteczku South Park.
Zobacz więcej

Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie

Serial "Futurama: Przygody Fry'a w kosmosie" miał premierę w dniu: 1999-03-28
Philip J. Fry przez przypadek hibernuje się i budzi w odległej przyszłości, gdzie poznaje krewnego, profesora Huberta J. Farnswortha, który postanawia zatrudnić chłopaka jako kuriera.
Zobacz więcej

Bogdan Boner: Egzorcysta

Serial "Bogdan Boner: Egzorcysta" miał premierę w dniu: 2020-12-03
Żaden demon nie jest bezpieczny, ponieważ Bogdan Boner, kochający alkohol samouk egzorcysta do wynajęcia, powraca z bardziej pomysłowymi, obscenicznymi i śmiertelnymi czynami.
Zobacz więcej

Głowa rodziny

Serial "Głowa rodziny" miał premierę w dniu: 1999-01-31
Ten animowany serial opowiada historię Petera Griffina i jego nie do końca zwyczajnej rodziny z klasy średniej. Lois, kochająca żona Petera, co dzień walczy o utrzymanie odrobiny normalności w ich życiu. Mają oni trojkę dzieci: 16-letnią Meg, która desperacko pragnie być zauważoną, 13-letniego syna Chrisa najlepszego w całodniowym obijaniu się...
Zobacz więcej

Salad Fingers

Serial "Salad Fingers" miał premierę w dniu: 2004-07-01
Tytułowy bohater to stwór o upiornym wyglądzie, sałacianych dłoniach i kanibalistycznych zapędach. Jego ulubioną czynnością jest dotykanie zardzewiałych przedmiotów, w szczególności łyżek. Choroba psychiczna na którą cierpi sprawia, iż nie jest w stanie odróżnić świata rzeczywistego od psychodelicznych wizji. Widz atakowany jest coraz bardziej absurdalnymi sytuacjami i odczuwa coraz większą...
Zobacz więcej

Final Space

Serial "Final Space" miał premierę w dniu: 2018-02-26
Astronauta Gary Goodspeed i jego uroczy kumpel – będący przy okazji kosmitą i pogromcą planet – wyruszają w szaloną międzygalaktyczną podróż. Pragną odkryć miejsce, gdzie kończy się wszechświat.
Zobacz więcej

Egzorcysta

Serial "Egzorcysta" miał premierę w dniu: 2017-11-01
Egzorcysta to człowiek, do którego dzwoni się w ostateczności. Na co dzień zajmuje się pracami budowlano-remontowymi. Ale w ramach powołania – walczy z demonami, wampirami, duchami i tym podobnym cholerstwem.
Zobacz więcej

Mad God

Film "Mad God" miał premierę w dniu: 2021-08-05
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Mad God. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Nie ma jak w rodzinie

Serial "Nie ma jak w rodzinie" miał premierę w dniu: 2015-12-18
Życiowe perypetie rodziny Murphych w latach 70., czyli w czasach, gdy dzieci były dziećmi, piwo lało się strumieniami, a facet mógł rozsiąść się po pracy przed telewizorem.
Zobacz więcej

Życie świadome

Film "Życie świadome" miał premierę w dniu: 2001-01-23
Mężczyzna próbuje dowiedzieć się, czym są i czemu służą marzenia senne, rozważając różne teorie na ich temat.
Zobacz więcej

Big Mouth

Serial "Big Mouth" miał premierę w dniu: 2017-09-29
Blaski i koszmary dojrzewania wywracają życie nastoletnich przyjaciół do góry nogami. Kontrowersyjny serial komediowy dwóch kumpli — Nicka Krolla i Andrew Goldberga.
Zobacz więcej

Robot Chicken

Serial "Robot Chicken" miał premierę w dniu: 2005-02-20
Animowany program stworzony przez Setha Greena i Matthew Senreicha zrealizowany techniką poklatkową. Każdy odcinek to zbiór komicznych scenek przedstawiających np. dzień z życia Transformersów lub przygody Świętego Mikołaja, itp.
Zobacz więcej

Amerykański tata

Serial "Amerykański tata" miał premierę w dniu: 2005-02-06
Stan Smith jest agentem CIA, a także głową rodziny, która codziennie przeżywa niesamowite przygody, często wpływające na bezpieczeństwo wewnętrzne USA.
Zobacz więcej