Baśń

Lista filmów:

Przygody małego Nemo w krainie snów

Pewnej księżycowej nocy w pokoju małego Nemo zjawiają się niespodziewani i bardzo nietypowi goście. Wręczają chłopcu uroczyste zaproszenie od tajemniczego władcy Krainy Snów do zabaw z jego córką. Mały Nemo po krótkim zastanowieniu decyduje się przyjąć zaproszenie. Razem ze swym wiernym kompanem, wiewiórką o imieniu Ikar, wsiada na pokład cudownego...
Zobacz więcej

O czym szumią wierzby

Film "O czym szumią wierzby" miał premierę w dniu: 1983-12-27
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. O czym szumią wierzby. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Grający z talerza

Film "Grający z talerza" miał premierę w dniu: 1995-11-07
Zbiegły z cyrku dziwoląg zakochuje się w karlicy.
Zobacz więcej

Wzgórze królików

Film "Wzgórze królików" miał premierę w dniu: 1978-10-14
Zaniepokojona wizją zbliżającego się niebezpieczeństwa grupa królików opuszcza stado i wyrusza w niebezpieczną podróż, aby znaleźć spokojne miejsce do życia.
Zobacz więcej

Arabela

Serial "Arabela" miał premierę w dniu: 1980-12-25
Czarodziej Rumburak próbuje zawładnąć krainą bajek i zdobyć rękę księżniczki Arabeli. Rodzina królewska oraz Majerowie starają się do tego nie dopuścić.
Zobacz więcej

Piękna i Bestia

Film "Piękna i Bestia" miał premierę w dniu: 1991-11-13
Zaklęcie wróżki zamienia okrutnego księcia w przerażającą Bestię. Aby zdjąć urok, Bestia musi zdobyć miłość pięknej Belli.
Zobacz więcej

Aladyn

Film "Aladyn" miał premierę w dniu: 1992-11-25
Ubogi Aladyn odnajduje cudowną lampę z Dżinem i próbuje zdobyć miłość księżniczki Dżasminy, lecz na drodze staje mu wezyr Dżafar.
Zobacz więcej

Kraina Elfów

Film "Kraina Elfów" miał premierę w dniu: 1999-01-23
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Kraina Elfów. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Księżniczka w oślej skórze

Film "Księżniczka w oślej skórze" miał premierę w dniu: 1970-12-20
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Księżniczka w oślej skórze. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Piękna i Bestia

Film "Piękna i Bestia" miał premierę w dniu: 1946-10-29
Właściciel floty statków ma trzy córki. Kiedy zostaje porwany przez strasznego potwora, tylko najmłodsza z nich oferuje się zastąpić go w niewoli. Monstrum zakochuje się w pięknej i szlachetnej dziewczynie, a ona nie odrzuca jego miłości...
Zobacz więcej