Dla młodzieży

Filmy młodzieżowe to gatunek, który porusza tematy bliskie nastolatkom, takie jak przyjaźń, pierwsze sercowe rozterki, rozwijanie własnych pasji, ale również problemy stojące za toksycznymi relacjami, używkami czy różnymi uzależnieniami. Głównym celem tego gatunku wydaje się być zarówno chęć dostarczenia rozrywki z racji na często komediowy nastrój, jak i możliwość wyciągnięcia z danego filmu konkretnych wartości, które mają pozytywnie wpłynąć na, ciągle kształtujący się, światopogląd nastolatka.

Wiele młodzieżowych filmów to piękne historie miłości, które przeżyć chciałaby niejedna nastolatka, wśród nich znajdziemy na pewno Szkołę uczuć czy Trzy metry nad niebem. Często można trafić również na dramaty poruszające różne problemy, jak na przykład Klub winowajców czy Sala samobójców. Jednak spora część tego gatunku to przede wszystkim komedie, które mają rozbawić i pozwolić na chwilę oderwać się od codzienności. Jedne z najpopularniejszych komedii dla młodzieży to 17 Again, Zakochana złośnica czy Króliczek.

Lista filmów:

Zmiksowana Kally

Serial "Zmiksowana Kally" miał premierę w dniu: 2017-10-23
13-letnia Kally, niezwykle utalentowana pianistka, przeprowadza się do innego miasta, żeby uczyć się w prestiżowym konserwatorium. Na miejscu próbuje pogodzić fascynację muzyką klasyczną z miłością do popu. Czeka ją też zderzenie z problemami typowymi dla każdej nastolatki.
Zobacz więcej

Penny on M.A.R.S.

Serial "Penny on M.A.R.S." miał premierę w dniu: 2018-01-01
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Penny on M.A.R.S.. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Vikki RPM

Serial "Vikki RPM" miał premierę w dniu: 2017-07-31
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Vikki RPM. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Dziewczyna do wzięcia

Film "Dziewczyna do wzięcia" miał premierę w dniu: 2000-05-04
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Dziewczyna do wzięcia. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Moje tak zwane życie

Serial "Moje tak zwane życie" miał premierę w dniu: 1994-08-25
Zbuntowana piętnastolatka stawia czoła problemom związanym ze szkołą, rodzicami, przyjaciółmi i chłopakami.
Zobacz więcej

Emil z Lönnebergi

Serial "Emil z Lönnebergi" miał premierę w dniu: 1975-11-22
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Emil z Lönnebergi. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

My Mad Fat Diary

Serial "My Mad Fat Diary" miał premierę w dniu: 2013-01-14
Jest rok 1996, po czteromiesięcznym pobycie w szpitalu psychiatrycznym szesnastoletnia Rae wraca do rodzinnego domu. Dziewczyna ukrywa swoje problemy zdrowotne przed nowymi znajomymi.
Zobacz więcej

Akademia tańca

Serial "Akademia tańca" miał premierę w dniu: 2013-03-08
Perypetie nastolatków, którzy uczą się w szkole tanecznej.
Zobacz więcej

Pogoda na miłość

Serial "Pogoda na miłość" miał premierę w dniu: 2003-09-23
Szkolne romanse i problemy, a później dorosłe życie przyjaciół z Tree Hill, którzy pomimo wszystko trzymają się razem.
Zobacz więcej

Dragon Zakura

Serial "Dragon Zakura" miał premierę w dniu: 2005-07-08
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Dragon Zakura. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Mysterious Incredible Terminator

Serial "Mysterious Incredible Terminator" miał premierę w dniu: 2008-11-08
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Mysterious Incredible Terminator. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Doug Zabawny

Serial "Doug Zabawny" miał premierę w dniu: 1991-08-11
Jedenastoletni Doug przeprowadza się do Bluffington. Swoje przygody zapisuje w pamiętniku.
Zobacz więcej

Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Serial "Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak" miał premierę w dniu: 2011-06-05
Po ugryzieniu przez wilkołaka zwyczajny nastolatek odkrywa, iż posiada nadnaturalne umiejętności.
Zobacz więcej

School 2013

Serial "School 2013" miał premierę w dniu: 2012-12-03
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. School 2013. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

X-Men: Ewolucja

Serial "X-Men: Ewolucja" miał premierę w dniu: 2000-11-04
Profesor Charles Xavier prowadzi szkołę, dzięki której odmieńcy mogą uczyć się kontrolować swoje nadludzkie zdolności. W tle trwa spór pomiędzy ludźmi a mutantami.
Zobacz więcej

Clase 406

Serial "Clase 406" miał premierę w dniu: 2002-07-01
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Clase 406. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Meteor Garden

Serial "Meteor Garden" miał premierę w dniu: 2018-07-09
Shancai Dong pragnie osiągnąć świetne wyniki na swoim wymarzonym uniwersytecie. Wśród ambitnych studentów z elitarnych rodzin udaje jej się też znaleźć miłość.
Zobacz więcej

Weronika Mars

Serial "Weronika Mars" miał premierę w dniu: 2004-09-22
Po tragicznej i tajemniczej śmierci przyjaciółki Veronica Mars postanawia znaleźć sprawcę jej morderstwa.
Zobacz więcej

Plotkara

Serial "Plotkara" miał premierę w dniu: 2007-09-19
Tajemnicza Plotkara opisuje na swoim blogu wszystko, co dzieje się na Upper East Side.
Zobacz więcej

Love 101

Serial "Love 101" miał premierę w dniu: 2020-04-24
Czwórka nastoletnich wyrzutków i jedna prymuska próbują zeswatać ulubioną nauczycielkę z trenerem koszykówki. Przy okazji znajdują przyjaźń, miłość i odwagę, by być sobą.
Zobacz więcej