Dla młodzieży

Filmy młodzieżowe to gatunek, który porusza tematy bliskie nastolatkom, takie jak przyjaźń, pierwsze sercowe rozterki, rozwijanie własnych pasji, ale również problemy stojące za toksycznymi relacjami, używkami czy różnymi uzależnieniami. Głównym celem tego gatunku wydaje się być zarówno chęć dostarczenia rozrywki z racji na często komediowy nastrój, jak i możliwość wyciągnięcia z danego filmu konkretnych wartości, które mają pozytywnie wpłynąć na, ciągle kształtujący się, światopogląd nastolatka.

Wiele młodzieżowych filmów to piękne historie miłości, które przeżyć chciałaby niejedna nastolatka, wśród nich znajdziemy na pewno Szkołę uczuć czy Trzy metry nad niebem. Często można trafić również na dramaty poruszające różne problemy, jak na przykład Klub winowajców czy Sala samobójców. Jednak spora część tego gatunku to przede wszystkim komedie, które mają rozbawić i pozwolić na chwilę oderwać się od codzienności. Jedne z najpopularniejszych komedii dla młodzieży to 17 Again, Zakochana złośnica czy Króliczek.

Lista filmów:

Zmiksowana Kally

Serial "Zmiksowana Kally" miał premierę w dniu: 2017-10-23
13-letnia Kally, niezwykle utalentowana pianistka, przeprowadza się do innego miasta, żeby uczyć się w prestiżowym konserwatorium. Na miejscu próbuje pogodzić fascynację muzyką klasyczną z miłością do popu. Czeka ją też zderzenie z problemami typowymi dla każdej nastolatki.
Zobacz więcej

Penny on M.A.R.S.

Serial "Penny on M.A.R.S." miał premierę w dniu: 2018-01-01
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Penny on M.A.R.S.. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Vikki RPM

Serial "Vikki RPM" miał premierę w dniu: 2017-07-31
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Vikki RPM. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Dziewczyna do wzięcia

Film "Dziewczyna do wzięcia" miał premierę w dniu: 2000-05-04
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Dziewczyna do wzięcia. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Moje tak zwane życie

Serial "Moje tak zwane życie" miał premierę w dniu: 1994-08-25
Zbuntowana piętnastolatka stawia czoła problemom związanym ze szkołą, rodzicami, przyjaciółmi i chłopakami.
Zobacz więcej

Emil z Lönnebergi

Serial "Emil z Lönnebergi" miał premierę w dniu: 1975-11-22
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Emil z Lönnebergi. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

My Mad Fat Diary

Serial "My Mad Fat Diary" miał premierę w dniu: 2013-01-14
Jest rok 1996, po czteromiesięcznym pobycie w szpitalu psychiatrycznym szesnastoletnia Rae wraca do rodzinnego domu. Dziewczyna ukrywa swoje problemy zdrowotne przed nowymi znajomymi.
Zobacz więcej

Akademia tańca

Serial "Akademia tańca" miał premierę w dniu: 2013-03-08
Perypetie nastolatków, którzy uczą się w szkole tanecznej.
Zobacz więcej

Pogoda na miłość

Serial "Pogoda na miłość" miał premierę w dniu: 2003-09-23
Szkolne romanse i problemy, a później dorosłe życie przyjaciół z Tree Hill, którzy pomimo wszystko trzymają się razem.
Zobacz więcej

Dragon Zakura

Serial "Dragon Zakura" miał premierę w dniu: 2005-07-08
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Dragon Zakura. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej