Dokumentalizowany

Lista filmów:

Parks and Recreation

Serial "Parks and Recreation" miał premierę w dniu: 2009-04-09
Leslie Knope, optymistyczna, zawsze uśmiechnięta zastępczyni kierownika Działu Parków i Rekreacji, stara się zmienić małe miasteczko w stanie Indiana na lepsze. Ma do pomocy przyjaciół, a zarazem współpracowników.
Zobacz więcej

Wszystko może się przytrafić

Film "Wszystko może się przytrafić" miał premierę w dniu: 1995-12-10
Tomek podczas przejażdżki na hulajnodze spotyka starszych ludzi, z którymi rozmawia o ważnych dla każdego człowieka sprawach.
Zobacz więcej

Elvis

Film "Elvis" miał premierę w dniu: 1981-04-03
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Elvis. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Wyścig w przestworzach

Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Wyścig w przestworzach. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Co robimy w ukryciu

Serial "Co robimy w ukryciu" miał premierę w dniu: 2019-03-27
Czworo wampirów, którzy od wieków dzielą mieszkanie, usiłuje normalnie egzystować w Nowym Jorku.
Zobacz więcej

Zelig

Film "Zelig" miał premierę w dniu: 1983-07-15
Leonard Zelig niczym kameleon dostosowuje swój wygląd i osobowość do okoliczności, w których się znajduje.
Zobacz więcej

Sprawiedliwi - Wydział kryminalny. Wszystko się może zdarzyć

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Sprawiedliwi - Wydział kryminalny. Wszystko się może zdarzyć. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Zaginiony mundial

Film "Zaginiony mundial" miał premierę w dniu: 2011-09-05
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Zaginiony mundial. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Rok diabła

Film "Rok diabła" miał premierę w dniu: 2002-03-07
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Rok diabła. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Zew ciszy

Film "Zew ciszy" miał premierę w dniu: 2007-10-22
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Zew ciszy. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Człowiek pogryzł psa

Film "Człowiek pogryzł psa" miał premierę w dniu: 1992-05-01
Trzech filmowców podąża śladami zawodowego zabójcy, który powoli wciąga ich w swój zbrodniczy fach.
Zobacz więcej

Sprawiedliwi - Wydział kryminalny

Serial "Sprawiedliwi - Wydział kryminalny" miał premierę w dniu: 2016-09-05
"Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny" to pełna dynamicznej akcji opowieść o grupie policjantów z wydziału dochodzeniowo-śledczego zajmujących się sprawami najcięższych przestępstw, jak zabójstwa, napady czy handel narkotykami. Fabuła koncentruje się na pracy dwóch zespołów dochodzeniowych dwóch par policjantów stanowiących dwa zespoły dochodzeniowe.
Zobacz więcej

Oto Spinal Tap

Film "Oto Spinal Tap" miał premierę w dniu: 1984-05-04
Historia zespołu muzycznego "Spinal Tap" która została ukazana w krzywym zwierciadle.
Zobacz więcej

Wywiad

Film "Wywiad" miał premierę w dniu: 1987-01-01
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Wywiad. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Co robimy w ukryciu

Film "Co robimy w ukryciu" miał premierę w dniu: 2014-06-19

Viago, Deacon i Vladislav usiłują normalnie egzystować, mimo że są nieśmiertelnymi parusetletnimi wampirami, które żywią się ludzką krwią.

Zobacz więcej

Powstanie Warszawskie

Film "Powstanie Warszawskie" miał premierę w dniu: 2014-05-09

Film fabularny w całości złożony z dokumentalnych materiałów archiwalnych nagranych przez dwóch młodych reporterów w sierpniu 1944 roku. 

Zobacz więcej

Piko

Film "Piko" miał premierę w dniu: 2010-11-11
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Piko. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Krótki dzień pracy

Film "Krótki dzień pracy" miał premierę w dniu: 1981-06-27
Po wprowadzeniu podwyżek cen żywności, w Radomiu i Ursusie dochodzi do gwałtownych protestów.
Zobacz więcej

Klauni

Film "Klauni" miał premierę w dniu: 1970-08-30
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Klauni. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Addio zio Tom

Film "Addio zio Tom" miał premierę w dniu: 1971-09-30
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Addio zio Tom. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej