Dramat historyczny

Lista filmów:

Kuruluş Osman

Serial "Kuruluş Osman" miał premierę w dniu: 2019-11-20
Po śmierci słynnego ojca Osman próbuje zostać jego godnym następcą jako przywódca państwa osmańskiego.
Zobacz więcej

Bitwa o Gettysburg

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Bitwa o Gettysburg. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Benedetta

Film "Benedetta" miał premierę w dniu: 2021-07-09
Klasztor w XVII-wiecznych Włoszech zmaga się z poważnymi problemami. Jedna z zakonnic cierpi na niepokojące wizje religijne i erotyczne. Wzbudzają one obawy Watykanu, który przeprowadza własne śledztwo. W jego trakcie wychodzi na jaw, że Bernadetta (Virginie Efira) uprawiała seks z jedną z zakonnic. Ta twierdzi jednak, że została opętana przez...
Zobacz więcej

Peaky Blinders

Serial "Peaky Blinders" miał premierę w dniu: 2013-09-12
Należący do gangsterskiej rodziny z Birmingham Tommy Shelby usiłuje zwiększyć swoje wpływy, wykorzystując skradziony transport broni.
Zobacz więcej

Prawo Garrowa

Serial "Prawo Garrowa" miał premierę w dniu: 2009-11-01
Młody prawnik idealista walczy z niesprawiedliwościami brytyjskiego sądownictwa u schyłku XVIII wieku. Więcej Mniej
Zobacz więcej

Wikingowie

Serial "Wikingowie" miał premierę w dniu: 2013-03-03
Młody wiking, Ragnar Lothbrok, pragnie, by wyprawy łupieżcze odbywały się nie tylko na wschód, ale także w kierunku przeciwnym.
Zobacz więcej

Bunt

Film "Bunt" miał premierę w dniu: 1967-05-27
Przez swoje nieposłuszeństwo Isaburo dostaje wraz z synem rozkaz popełnienia harakiri. Obaj postanawiają się zbuntować i walczyć o honor rodziny.
Zobacz więcej

Tae-wang-sa-sin-gi

Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Tae-wang-sa-sin-gi. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Odrodzenie: Ertugrul

Serial "Odrodzenie: Ertugrul" miał premierę w dniu: 2014-12-11
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Odrodzenie: Ertugrul. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

The Crown

Serial "The Crown" miał premierę w dniu: 2016-11-04
Po śmierci króla Jerzego VI nową władczynią Wielkiej Brytanii zostaje jego córka Elżbieta II. Kobieta obejmuje tron w momencie, kiedy imperium chyli się ku upadkowi.
Zobacz więcej