Dramat historyczny

Lista filmów:

Bitwa o Gettysburg

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Bitwa o Gettysburg. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Peaky Blinders

Serial "Peaky Blinders" miał premierę w dniu: 2013-09-12
Należący do gangsterskiej rodziny z Birmingham Tommy Shelby usiłuje zwiększyć swoje wpływy, wykorzystując skradziony transport broni.
Zobacz więcej

Wikingowie

Serial "Wikingowie" miał premierę w dniu: 2013-03-03
Młody wiking, Ragnar Lothbrok, pragnie, by wyprawy łupieżcze odbywały się nie tylko na wschód, ale także w kierunku przeciwnym.
Zobacz więcej

Bunt

Film "Bunt" miał premierę w dniu: 1967-05-27
Przez swoje nieposłuszeństwo Isaburo dostaje wraz z synem rozkaz popełnienia harakiri. Obaj postanawiają się zbuntować i walczyć o honor rodziny.
Zobacz więcej

Tae-wang-sa-sin-gi

Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Tae-wang-sa-sin-gi. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Odrodzenie: Ertugrul

Serial "Odrodzenie: Ertugrul" miał premierę w dniu: 2014-12-11
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Odrodzenie: Ertugrul. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

The Crown

Serial "The Crown" miał premierę w dniu: 2016-11-04
Po śmierci króla Jerzego VI nową władczynią Wielkiej Brytanii zostaje jego córka Elżbieta II. Kobieta obejmuje tron w momencie, kiedy imperium chyli się ku upadkowi.
Zobacz więcej

Gladiator

Film "Gladiator" miał premierę w dniu: 2000-05-01
Generał Maximus - prawa ręka cesarza, szczęśliwy mąż i ojciec - w jednej chwili traci wszystko. Jako niewolnik-gladiator musi walczyć na arenie o przeżycie.
Zobacz więcej

Braveheart - Waleczne Serce

Film "Braveheart - Waleczne Serce" miał premierę w dniu: 1995-05-24
W XIII-wiecznej Szkocji William Wallace, po zabójstwie swojej żony, zwołuje rodaków do walki ze znienawidzoną angielską monarchią.
Zobacz więcej

Ran

Film "Ran" miał premierę w dniu: 1985-06-01
Pan feudalny postanawia przekazać władzę najstarszemu synowi. Nie podoba się to jego drugiemu potomkowi.
Zobacz więcej