Dramat obyczajowy

Lista filmów:

Samotny sługa Boży

Film "Samotny sługa Boży" miał premierę w dniu: 1996-01-01
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Samotny sługa Boży. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Seks, frytki i rock n'roll

Serial "Seks, frytki i rock n'roll" miał premierę w dniu: 2000-09-10
Nastoletnie bliźniaczki Ellie i Arden mieszkają z despotyczną babcią, a ich jedyna miłością jest rock'n'roll.
Zobacz więcej

W pogoni za szczęściem

Film "W pogoni za szczęściem" miał premierę w dniu: 2006-12-14
Film oparty na faktach. Chris, samotny ojciec pozbawiony domu, stara się mimo przeciwności losu o posadę w biurze maklerskim.
Zobacz więcej

Przebudzenia

Film "Przebudzenia" miał premierę w dniu: 1990-12-04
Oparta na prawdziwych wydarzeniach opowieść o lekarzu, który za pomocą eksperymentalnego leku przywracał do świadomości pogrążonych w śpiączce pacjentów.
Zobacz więcej

Buntownik z wyboru

Film "Buntownik z wyboru" miał premierę w dniu: 1997-12-05
Will, matematyczny geniusz gardzący formalnym wykształceniem, zostaje oskarżony o pobicie policjanta. Profesor MIT, świadomy talentu chłopaka, proponuje mu, aby w zamian za zwolnienie z aresztu podjął naukę i terapię psychologiczną.
Zobacz więcej

Skam

Serial "Skam" miał premierę w dniu: 2015-09-25
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Skam. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Dziewczyna do wzięcia

Film "Dziewczyna do wzięcia" miał premierę w dniu: 2000-05-04
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Dziewczyna do wzięcia. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

W imię ojca

Film "W imię ojca" miał premierę w dniu: 1993-12-12
Drobny złodziejaszek zostaje niesłusznie aresztowany za rzekomy udział w zamachu bombowym, po czym skazany na dożywocie. Wraz z ojcem i reprezentującą rodzinę prawniczką walczy o wolność.
Zobacz więcej

Serce to samotny myśliwy

Film "Serce to samotny myśliwy" miał premierę w dniu: 1968-07-31
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Serce to samotny myśliwy. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Samuraj - Zmierzch

Film "Samuraj - Zmierzch" miał premierę w dniu: 2002-11-02
Po śmierci żony samuraj Seibei poświęca się rodzinie. Niespodziewanie w jego życie ponownie wkracza Tomoe, ukochana z dzieciństwa.
Zobacz więcej