Edukacyjny

Lista filmów:

Ways of Seeing

Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Ways of Seeing. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Deception with Keith Barry

Serial "Deception with Keith Barry" miał premierę w dniu: 2010-07-14
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Deception with Keith Barry. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Był sobie człowiek

Serial "Był sobie człowiek" miał premierę w dniu: 1978-09-23
Serial animowany autorstwa Alberta Barillé prezentujący, w przystępnej dla najmłodszych formie, historię świata i człowieka. W każdym z prezentowanych okresów historycznych pojawia się grupa tych samych bohaterów, z charakterystycznym brodatym Mistrzem na czele, której życie wtopione jest w szerszy obraz historii - zachodzących na świecie przemian, najważniejszych wydarzeń, wojen, bitew....
Zobacz więcej

Wild Arabia

Serial "Wild Arabia" miał premierę w dniu: 2013-02-22
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Wild Arabia. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

[email protected]

Serial "[email protected]" miał premierę w dniu: 2002-01-01
Annie i Bridget dzielą mieszkanie oraz pozostają w zażyłych stosunkach z sąsiadem Nickiem. Wkrótce do mężczyzny wprowadza się słabo mówiący po angielsku obcokrajowiec.
Zobacz więcej

Były sobie Ameryki

Serial "Były sobie Ameryki" miał premierę w dniu: 1992-03-13
W serii „Były sobie Ameryki” Mistrz opowiada o pierwszych mieszkańcach obu Ameryk. Zabiera dzieci w podróż po preriach, do indiańskich wiosek, odwiedza z nimi „złote miasta”. Młodzi widzowie poznają Azteków, Majów i Inków. Dowiadują się, w jaki sposób pierwsi odkrywcy dotarli do amerykańskich wybrzeży i co działo się potem. Uczą...
Zobacz więcej

Hetalia: Axis Powers

Serial "Hetalia: Axis Powers" miał premierę w dniu: 2009-01-24
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Hetalia: Axis Powers. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Dux Polonorum - Niemcza 1017 Rok

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Dux Polonorum - Niemcza 1017 Rok. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Helga - Vom Werden des menschlichen Lebens

Film "Helga - Vom Werden des menschlichen Lebens" miał premierę w dniu: 1967-09-22
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Helga - Vom Werden des menschlichen Lebens. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Halo, jestem tutaj!

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Halo, jestem tutaj!. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej