Etiuda

Lista filmów:

Po cud

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Po cud. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Para Bellum

Film "Para Bellum" miał premierę w dniu: 2016-05-19
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Para Bellum. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Mocna kawa wcale nie jest taka zła

Film "Mocna kawa wcale nie jest taka zła" miał premierę w dniu: 2014-05-21
Na wsi, w rodzinnych stronach zjawia się Łukasz - syn Jacka, którego nie widział od osiemnastu lat. W ich wzajemnym pogodzeniu pomaga mały chłopiec oraz kobieta.
Zobacz więcej

Więzi

Film "Więzi" miał premierę w dniu: 2016-11-10
Przeżywające kryzys małżeństwo z wieloletnim stażem usiłuje ratować swój związek.
Zobacz więcej

Nożyczki

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Nożyczki. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Kto zabił moją mamę?

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Kto zabił moją mamę?. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Dzień babci

Film "Dzień babci" miał premierę w dniu: 2015-10-15
Podczas próby oszustwa na "wnuczka" Tomek zostaje zamknięty w mieszkaniu niedoszłej ofiary. Niespodziewanie kobieta proponuje mu układ.
Zobacz więcej

Król Olch

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Król Olch. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Ballada o Januszku

Wychowywany przez samotną wdowę chłopiec zostaje oskarżony o gwałt. Matka uwodzi milicjanta aby mu pomóc.
Zobacz więcej

Dwaj ludzie z szafą

Film "Dwaj ludzie z szafą" miał premierę w dniu: 1958-04-22
Dwaj mężczyźni przemierzają miasto, dźwigając szafę.
Zobacz więcej