Familijny

Gatunek nie tylko rodzinny

Filmy i seriale familijne to przyjemne, relaksujące kino obsiane marzeniami. Kategoria skierowana jest głównie do dzieci, jednak oglądają ją z radością i uśmiechem na twarzy także i najbardziej zagorzali dorośli. Zdarzy się nawet gdzieniegdzie, że skrupulatnie zostaną wplecione sceny, które zauroczą także tych większych. Kino familijne to ponadczasowe produkcje.  Ten gatunek sprawia, że każdy czuje się dobrze na swoim aktualnym miejscu, a rozmarzone atrakcje wypełniają nam głowę po same brzegi.

Drugie dno kategorii familijnej

Takim realizacjom, na pewno nie można odmówić roli we współczesnym świecie. Ponieważ filmy oraz seriale familijne mają to do siebie, że nie skąpią widzom wyposażenia pod szerokim wyborem  wartości. Animowane, muzyczne, realne czy też fantasy, każda z produkcji wielkiego ekranu, przypisana do tej kategorii niesie za sobą swój własny odrębny przekaz. Można śmiało rzec, że jest pewnym zbiorem instrukcji, z którego korzystają zarówno Ci więksi jak i mniejsi widzowie. Nic dziwnego więc, że bardzo często przypisuje się temu elementowi atrybut ponadczasowego przekazu.

Z innego punktu widzenia

Ciekawy jest także fakt, że znakomita większość filmów oraz seriali familijnych obejrzana w pewnym odstępie czasowym niesie za sobą nieraz kompletnie odmienne wnioski zachowując przy tym pozytywne odczucia odbiorcy. Nic dziwnego więc, że obok różnych platform filmowych, takich jak HBO GO, Netflix czy VOD  tak szybko zadebiutowała nowa sieć telewizyjna Disney +, stworzona u posady największego producenta filmów, właśnie z tego gatunku.

Lista filmów:

Masal Şatosu: Sihirli Davet

Film "Masal Şatosu: Sihirli Davet" miał premierę w dniu: 2019-08-30
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Masal Şatosu: Sihirli Davet. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Słoń Benjamin

Film "Słoń Benjamin" miał premierę w dniu: 2019-08-01
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Słoń Benjamin. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Juacas

Serial "Juacas" miał premierę w dniu: 2017-07-03
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Juacas. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

Eustachy i Julia Pole zostają wezwani do Narnii, aby odnaleźć syna Kaspiana X, królewicza Riliana. W misji pomaga dzieciom błotowij, Błotosmętek.
Zobacz więcej

Jedenastka

Serial "Jedenastka" miał premierę w dniu: 2011-10-23
Bohaterką „Dawno, dawno temu” jest kobieta (Jennifer Morrison) z mroczną przeszłością, która zostaje przyciągnięta do małego miasteczka w Maine, gdzie magia i tajemnice baśni są prawdziwe. Pojawiają się między innymi królewna Śnieżka / siostra Mary Margaret, która jest piękną kobietą z ciemnymi włosami i bladą skórą. Zła królowa (Lana Parrila)...
Zobacz więcej

Çocuk

Film "Çocuk" miał premierę w dniu: 2008-01-18
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Çocuk. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Inny w klasie

Serial "Inny w klasie" miał premierę w dniu: 1997-03-26
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Inny w klasie. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Czarny Królewicz

Serial "Czarny Królewicz" miał premierę w dniu: 1972-09-17
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Czarny Królewicz. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Zagadki Rodziny Hunterów

Serial "Zagadki Rodziny Hunterów" miał premierę w dniu: 2017-03-11
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Zagadki Rodziny Hunterów. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Ciemny kryształ: Czas buntu

Serial "Ciemny kryształ: Czas buntu" miał premierę w dniu: 2019-08-30
Trójka młodych Gelflingów odkrywa przerażający sekret i wznieca powstanie przeciw okrutnemu władcy.
Zobacz więcej