Fantasy

Magiczny świat Fantasy

Fantastyka to przede wszystkim magia, nadprzyrodzone elementy, baśń, mitologia folklor i wiele, wiele innych zakątków wyobraźni. Trudno tak po prostu zdefiniować ten gatunek i zebrać go do jednego foremnego zdania. Do głosu może dojść tutaj każdy rodzaj kreatywnej fabuły a niezwykłe podróże to jedynie skrawek magicznej fantazji. Film oraz serial fantasy, to często najkrótsza droga do sławy, bo kto nie chciałby przenieść się w świat wyobraźni, gdzie nie obowiązują już ziemskie prawa.

Opowieści dziwnej treści

Efekty specjalne to ogromna część pracy w filmie oraz serialu z kategorii fantasy. Ogromne smoki, czary o każdej postaci, wymyślny wygląd najróżniejszych stworzeń, to czego nie stworzyła rzeczywistość tworzy nasza wyobraźnia rękami różnych wykonawców. Wykonawców zaś wspomagają niebywałe efekty, które możemy potem oceniać krytycznym okiem zarówno w kinach jak i na różnorodnych platformach online takich jak Disney+, HBO GO, Showmax, VOD oraz Netflix.

Niekończąca się opowieść

Kategoria fantasy to w pewnym sensie niekończąca się opowieść wśród filmów oraz seriali a inspiracją w tym gatunku może okazać się wszystko. Kwestią jest tylko stabilna konstrukcja tej rozmaitości. Z jednej strony trzeba to wszystko jakoś połączyć, ale z drugiej… Im dalej w marzenia tym bardziej fascynująco.

Lista filmów:

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

Eustachy i Julia Pole zostają wezwani do Narnii, aby odnaleźć syna Kaspiana X, królewicza Riliana. W misji pomaga dzieciom błotowij, Błotosmętek.
Zobacz więcej

Gra o tron

Serial "Gra o tron" miał premierę w dniu: 2011-04-17
Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. W królestwie Westeros walka o władzę, spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.
Zobacz więcej

Chinese Paladin

Serial "Chinese Paladin" miał premierę w dniu: 2005-01-24
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Chinese Paladin. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Hancock 2

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Hancock 2. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Sseul-sseul-ha-go cha-ran-ha-sin-do-ggae-bi

Chcąc wyzwolić się z ciążącej na nim klątwy, nieśmiertelny goblin musi znaleźć ludzką oblubienicę. Potencjalna wybranka nie wie, że ceną za wolność od przekleństwa jest jego życie.
Zobacz więcej

Shen Diao Xia Lu

Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Shen Diao Xia Lu. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Władca Pierścieni: Powrót króla

Film "Władca Pierścieni: Powrót króla" miał premierę w dniu: 2003-12-01
Zwieńczenie filmowej trylogii wg powieści Tolkiena. Aragorn jednoczy siły Śródziemia, szykując się do bitwy, która ma odwrócić uwagę Saurona od podążających w kierunku Góry Przeznaczenia hobbitów.
Zobacz więcej

Notatnik śmierci

Serial "Notatnik śmierci" miał premierę w dniu: 2006-10-04
Yagami Light znajduje notatnik Boga Śmierci. Osoba, której imię i nazwisko tam wpisze, umiera.
Zobacz więcej

Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Serial "Fullmetal Alchemist: Brotherhood" miał premierę w dniu: 2003-10-04
Edward i Alphonse poszukują kamienia filozoficznego, by odzyskać utracone ciała.
Zobacz więcej

Ciemny kryształ: Czas buntu

Serial "Ciemny kryształ: Czas buntu" miał premierę w dniu: 2019-08-30
Trójka młodych Gelflingów odkrywa przerażający sekret i wznieca powstanie przeciw okrutnemu władcy.
Zobacz więcej