Fantasy

Magiczny świat Fantasy

Fantastyka to przede wszystkim magia, nadprzyrodzone elementy, baśń, mitologia folklor i wiele, wiele innych zakątków wyobraźni. Trudno tak po prostu zdefiniować ten gatunek i zebrać go do jednego foremnego zdania. Do głosu może dojść tutaj każdy rodzaj kreatywnej fabuły a niezwykłe podróże to jedynie skrawek magicznej fantazji. Film oraz serial fantasy, to często najkrótsza droga do sławy, bo kto nie chciałby przenieść się w świat wyobraźni, gdzie nie obowiązują już ziemskie prawa.

Opowieści dziwnej treści

Efekty specjalne to ogromna część pracy w filmie oraz serialu z kategorii fantasy. Ogromne smoki, czary o każdej postaci, wymyślny wygląd najróżniejszych stworzeń, to czego nie stworzyła rzeczywistość tworzy nasza wyobraźnia rękami różnych wykonawców. Wykonawców zaś wspomagają niebywałe efekty, które możemy potem oceniać krytycznym okiem zarówno w kinach jak i na różnorodnych platformach online takich jak Disney+, HBO GO, Showmax, VOD oraz Netflix.

Niekończąca się opowieść

Kategoria fantasy to w pewnym sensie niekończąca się opowieść wśród filmów oraz seriali a inspiracją w tym gatunku może okazać się wszystko. Kwestią jest tylko stabilna konstrukcja tej rozmaitości. Z jednej strony trzeba to wszystko jakoś połączyć, ale z drugiej… Im dalej w marzenia tym bardziej fascynująco.

Lista filmów:

Creators: The Past

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Creators: The Past. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Cień i kość

Serial "Cień i kość" miał premierę w dniu: 2021-04-23
Serial "Cień i kość", na podstawie bestsellerowej serii powieści Leigh Bardugo o Uniwersum Griszów, jest osadzony w rozdartym wojną świecie, a jego główną bohaterką jest osierocona w dzieciństwie Alina Starkov, szeregowa żołnierka, która odkrywa w sobie nadzwyczajną moc mogącą być kluczem do wyzwolenia jej kraju. Ogromne zagrożenie ze strony Fałdy...
Zobacz więcej

Gekijōban Violet Evergarden

Film "Gekijōban Violet Evergarden" miał premierę w dniu: 2020-09-18
Pracując jako Auto Memory Doll, Violet Evergarden nauczyła się znaczenia słów „kocham cię”. Jej dusza, głęboko zraniona przez wojnę, zaczęła się goić. Nadal idzie do przodu w życiu, pomagając innym w potrzebie, jednocześnie trzymając blisko jej serca słowa pierwszej osoby, która kiedykolwiek powiedziała „kocham cię”. Kiedy podejmuje pracę, by napisać...
Zobacz więcej

The Green Knight

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. The Green Knight. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Bishōjo Senshi Sailor Moon Eternal

Film "Bishōjo Senshi Sailor Moon Eternal" miał premierę w dniu: 2021-01-08
Cyrk Martwego Księżyca przybywa do Tokio, aby znaleźć srebrny kryształ w celu opanowania Ziemi i Księżyca.
Zobacz więcej

Opowieści z Narnii: Srebrne krzesło

Eustachy i Julia Pole zostają wezwani do Narnii, aby odnaleźć syna Kaspiana X, królewicza Riliana. W misji pomaga dzieciom błotowij, Błotosmętek.
Zobacz więcej

Gra o tron

Serial "Gra o tron" miał premierę w dniu: 2011-04-17
Adaptacja sagi George'a R.R. Martina. W królestwie Westeros walka o władzę, spiski oraz zbrodnie są na porządku dziennym.
Zobacz więcej

Chinese Paladin

Serial "Chinese Paladin" miał premierę w dniu: 2005-01-24
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Chinese Paladin. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Çocuk

Film "Çocuk" miał premierę w dniu: 2008-01-18
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Çocuk. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Hancock 2

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Hancock 2. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej