Komedia

Czy bawi Cię dobra komedia?

Gatunek komedia na celowniku. Stać i nie strzelać! Bo z komedią to jest tak, że pojęcie: „dobry film”,  czy „dobry serial” to bardzo interpretacyjne określenie. Wiemy dobrze, że każdy z nas miewa humory ale dokładnie tak samo ma też komedia. Czarna, satyryczna, obyczajowa, sensacyjna, romantyczna, a może dramatyczna? Do wyboru do koloru tego humorystycznego gatunku, ponieważ humor to bardzo indywidualna cecha. Ale każdy na pewno jest w stanie znaleźć w tej kategorii coś dla siebie.

Świat humoru poza dystansem.

Śmiech to rzecz zdrowa, a gdzie najlepiej szukać go dzisiaj w Internecie? Netflix, HBO GO, VOD, Showmax, a może Charlie Chaplin? Zaraz, zaraz.. Gdzie szukać to może już sami ocenicie, ale na pewno znajdziecie tam kategorię komedii do obejrzenia online. Bo ten gatunek, to niezliczony zasób humoru o wszelakim natężeniu. Czasami do seansu, potrzebny będzie dystans, a czasem nawet skrawek wiedzy, by roześmiać się na głos ale spokojnie, zwykle wystarczy jedynie rozsiąść się wygodnie.

Inne podgatunki komediowe

W zapasie filmów i seriali znajdziemy także: amerykańskich policjantów i ich zgrabną służbę, paranormalne okoliczności z najlepszymi efektami specjalnymi, rodzinne wakacje z przygodami oraz bezwstydny absurd. Czego chcieć więcej, podczas gdy kolejni scenarzyści wraz z kadrą reżyserską tylko dwoją się i troją by wywołać uśmiech na twarzy widza w każdej następnej produkcji.

Lista filmów:

Ciao, ciao, bambina

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Ciao, ciao, bambina. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Copacabana

Film "Copacabana" miał premierę w dniu: 2001-07-06
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Copacabana. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Around the World in 80 Days

Serial "Around the World in 80 Days" miał premierę w dniu: 1989-04-16
Angielski dżentelmen Philieas Fogg zakłada się ze swoimi przyjaciółmi z klubu, o to, że w ciągu 80 dni uda mu się okrążyć świat. Razem z nim na tą trudną wyprawa rusza nowo zatrudniony lokaj - Jean Passepartout. Jednak podróż nie jest taka prosta jak to się na początku wydawało i...
Zobacz więcej

Christmas

Film "Christmas" miał premierę w dniu: 2000-11-17
Na górskim szczycie, w ciemnej jaskini mieszka złośliwy Grinch, który nie cierpi świąt Bożego Narodzenia. Postanawia zepsuć je mieszkańcom leżącego w pobliżu miasteczka. Mała Cindy Lou chcę na własną rękę rozprawić się z Grinchem i jest gotowa zrobić wszystko, aby i on pokochał święta.
Zobacz więcej

Spreadsheet

Serial "Spreadsheet" miał premierę w dniu: 2021-10-20
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Spreadsheet. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

The Afterparty

Serial "The Afterparty" miał premierę w dniu: 2022-01-28
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. The Afterparty. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Fourth of July

Film "Fourth of July" miał premierę w dniu: 2022-07-01
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Fourth of July. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Cali

Film "Cali" miał premierę w dniu: 2005-10-21
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Cali. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Trolle 2

Film "Trolle 2" miał premierę w dniu: 2020-03-12

Queen Poppy i Branch odkrywają, że poza ich wioską istnieją inne światy zamieszkane przez Trolle, z którymi – by tak rzec – jakoś im nie po drodze. Kiedy niespodziewane niebezpieczeństwo zagrozi całej populacji Trolli, Poppy i Branch oraz ich przyjaciele wyruszą w wielką podróż przez nowe – niebezpieczne – lądy,...

Zobacz więcej

Omniboat: A Fast Boat Fantasia

Film "Omniboat: A Fast Boat Fantasia" miał premierę w dniu: 2020-01-26
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Omniboat: A Fast Boat Fantasia. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Made in Italy

Film "Made in Italy" miał premierę w dniu: 1965-09-03
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Made in Italy. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Gwiezdny pył

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Gwiezdny pył. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Vita da Carlo

Serial "Vita da Carlo" miał premierę w dniu: 2021-11-05
Carlo Verdone gra samego siebie, portretując swoje prywatne życie i jego skomplikowaną relację z Rzymem, w którym mieszka.
Zobacz więcej

Rick i Morty

Serial "Rick i Morty" miał premierę w dniu: 2013-12-02
Ekscentryczny naukowiec Rick udaje się ze swoim wnukiem Mortym do najdziwniejszych miejsc w galaktyce i alternatywnych rzeczywistości.
Zobacz więcej

The George Carlin Show

Serial "The George Carlin Show" miał premierę w dniu: 1994-01-16
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. The George Carlin Show. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Oderwij wzdłuż linii

Serial "Oderwij wzdłuż linii" miał premierę w dniu: 2021-11-17
Rzymski rysownik komiksów z „sumieniem pancernika” snuje refleksje nad swoim życiem i niedoszłą miłością podczas wypadów za miasto z przyjaciółmi.
Zobacz więcej

Nietykalni

Film "Nietykalni" miał premierę w dniu: 2011-11-02
Sparaliżowany milioner zatrudnia do opieki młodego chłopaka z przedmieścia, który właśnie wyszedł z więzienia.
Zobacz więcej

Kto by się przejmował facetami

Film "Kto by się przejmował facetami" miał premierę w dniu: 2001-09-27
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Kto by się przejmował facetami. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Netflix

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Netflix. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Çocuk

Film "Çocuk" miał premierę w dniu: 2008-01-18
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Çocuk. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej