Komedia dokumentalna

Lista filmów:

Idiota za granicą

Serial "Idiota za granicą" miał premierę w dniu: 2010-09-23
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Idiota za granicą. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Księga rekordów Szutki

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Księga rekordów Szutki. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Nitro Circus: Film

Film "Nitro Circus: Film" miał premierę w dniu: 2012-08-08
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Nitro Circus: Film. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Jackass

Serial "Jackass" miał premierę w dniu: 2000-04-12
Ryzykująca własnym zdrowiem grupa mężczyzn bierze udział w niebezpiecznych i głupich żartach.
Zobacz więcej

Jackass: Świry w akcji 2

Film "Jackass: Świry w akcji 2" miał premierę w dniu: 2006-09-22
Ostrzeżenie: Ukazane w filmie pokazy i sztuczki kaskaderskie zostały wykonane przez profesjonalistów. Nie próbujcie naśladować ich w domu i na zewnątrz. Zapomnijcie o bezpieczeństwie. Zapomnijcie o części pierwszej! Czas na kontynuację filmu nazywanego przez new york times "najbardziej nieustraszoną i wyzwalającą komedią nowoczesnego kina"! cały gang jackass specjalnie dla twojej...
Zobacz więcej

Kevin Hart: Let Me Explain

Film "Kevin Hart: Let Me Explain" miał premierę w dniu: 2013-07-03
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Kevin Hart: Let Me Explain. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Holenderski w 7 lekcjach

Film "Holenderski w 7 lekcjach" miał premierę w dniu: 1948-05-07
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Holenderski w 7 lekcjach. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Jackass 3D

Film "Jackass 3D" miał premierę w dniu: 2010-10-15
3 razy śmieszniej, 3 razy głupiej, 3 razy boleśniej. Chłopaki z "Jackass" wracają z najdzikszą dawką wariactw w historii! Pękniesz ze śmiechu patrząc jak Johnny Knoxville próbuje jeździć na rolkach w zagrodzie dla byków, Bam Margera przechodzi tor przeszkód wypełniony paralizatorami, a Steve-O dotyka nieba w wypełnionej po brzegi przenośnej...
Zobacz więcej

Jackass 2.5

Film "Jackass 2.5" miał premierę w dniu: 2007-12-18
Zlepek "numerów" grupy Jackass nakręconych i wyemitowanych już wcześniej przez MTV jako serial. Film posiada fabułę (bardzo) epizodyczną, przez co wydaje się, że jest on wypadkową przypadkowej mieszanki wyczynów Jackass'ow. Może za to śmieszyć, szokować osoby, które serialu nie widziały.
Zobacz więcej

Jackass - świry w akcji

Film "Jackass - świry w akcji" miał premierę w dniu: 2002-10-21
"Jackass" to program, którego prowadzący robi na antenie maksymalnie głupie, bezsensowne, a niekiedy nawet i niebezpieczne rzeczy. Niekiedy każe przypadkowym osobom jeść jajka, a następnie zwracać je na antenie do kubełka, bądź też dorzuca psie kupy do jedzenia w restauracji, a następnie robi awanturę szefowi lokalu.
Zobacz więcej