Komedia dokumentalna

Lista filmów:

Idiota za granicą

Serial "Idiota za granicą" miał premierę w dniu: 2010-09-23
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Idiota za granicą. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Księga rekordów Szutki

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Księga rekordów Szutki. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Wyjście przez sklep z pamiątkami

Film "Wyjście przez sklep z pamiątkami" miał premierę w dniu: 2010-01-24
Dokument przedstawia francuskiego sklepikarza, który zapragnął odnaleźć i zaprzyjaźnić się z Banksym, ulicznym artystą o nikomu nieznanej tożsamości.
Zobacz więcej

Nitro Circus: Film

Film "Nitro Circus: Film" miał premierę w dniu: 2012-08-08
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Nitro Circus: Film. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Jackass

Serial "Jackass" miał premierę w dniu: 2000-04-12
Ryzykująca własnym zdrowiem grupa mężczyzn bierze udział w niebezpiecznych i głupich żartach.
Zobacz więcej

Jackass: Świry w akcji 2

Film "Jackass: Świry w akcji 2" miał premierę w dniu: 2006-09-22
Ostrzeżenie: Ukazane w filmie pokazy i sztuczki kaskaderskie zostały wykonane przez profesjonalistów. Nie próbujcie naśladować ich w domu i na zewnątrz. Zapomnijcie o bezpieczeństwie. Zapomnijcie o części pierwszej! Czas na kontynuację filmu nazywanego przez new york times "najbardziej nieustraszoną i wyzwalającą komedią nowoczesnego kina"! cały gang jackass specjalnie dla twojej...
Zobacz więcej

Czeski sen

Film "Czeski sen" miał premierę w dniu: 2004-03-30
Dokument przedstawia kampanie reklamową tytułowego supermarketu. Wszystko jednak jest ukartowane, gdyż sklep tak naprawdę nie istnieje [filmweb.pl].
Zobacz więcej

Kevin Hart: Let Me Explain

Film "Kevin Hart: Let Me Explain" miał premierę w dniu: 2013-07-03
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Kevin Hart: Let Me Explain. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Holenderski w 7 lekcjach

Film "Holenderski w 7 lekcjach" miał premierę w dniu: 1948-05-07
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Holenderski w 7 lekcjach. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Jackass 3D

Film "Jackass 3D" miał premierę w dniu: 2010-10-15
3 razy śmieszniej, 3 razy głupiej, 3 razy boleśniej. Chłopaki z "Jackass" wracają z najdzikszą dawką wariactw w historii! Pękniesz ze śmiechu patrząc jak Johnny Knoxville próbuje jeździć na rolkach w zagrodzie dla byków, Bam Margera przechodzi tor przeszkód wypełniony paralizatorami, a Steve-O dotyka nieba w wypełnionej po brzegi przenośnej...
Zobacz więcej