Komedia rom.

Dlaczego kochamy komedie romantyczne?

Miłość to zbyt mocne słowo w tym przypadku, chociaż zważając na temat, może niekoniecznie? Komedia romantyczna, towarzyszy nam przecież przez całe życie. I chociaż przyjęło się mówić, że film z tej kategorii, nie jest dla prawdziwych mężczyzn. To całkowita bzdura. Nie bez powodu powstał stereotyp, kinowej randki z komedią romantyczną w tle. Miłość, to przecież temat, który nas otacza, a filmy i seriale z tego gatunku są lekkie i przyjemne w odbiorze. Co więcej, gdy nie wiadomo jaki seans wybrać na spotkanie rodzinne, gdzie gusta opanowane są przez różnorodność, komedia romantyczna, to rzecz, która połączy wszystkich w jedną całość. Bo przecież nie istnieje osoba, którą główny zamysł takiego kina w magiczny sposób by do tej pory ominął.

Urzekający wątek i sympatyczni bohaterowie.

Dlaczego filmy i seriale w tym zbiorze, tak przypadają nam do gustu? To proste. Każdy z nas lubi czasem zagłębić się w wyidealizowany świat i zostawić na boku swoje problemy. Ten gatunek, ma taką urodę, że każda, nawet większa komplikacja i tak wydaje się właściwie nie mieć znaczenia w świetle całej pięknej historii. Z góry można założyć, że opowieść raczej skończy się dobrze, ponieważ to właśnie taka kategoria, która ma na celu dać widzom to, czego oczekują. Na pewno przeżywamy wszystkie perypetie, przez które muszą przejść nasi bohaterowie, ale filmy i seriale pod kierunkiem komedii romantycznej, dają w końcu błogie ukojenie. Z pewnością bawią także swoją konwencją.

Wzruszają, bawią i poprawią humor.

Co ciekawe, najpopularniejsze i najbardziej zapamiętane komedie romantyczne filmy i seriale pochodzą zwykle z XX w. Tytuły takie jak: „Pretty Woman” czy „Pamiętnik” można określić jako kultowe kino gatunku. Całkiem inne jest natomiast polskie kino, w którym ta kategoria filmowa zaistniała bardziej po 2000. roku. Jednak komedia romantyczna, to nie tylko zabawne i miłosne wątki przeplatające się ze sobą. To także piękna opowieść o czasie i właściwej chwili, która trwa i daje pozytywne spojrzenie na ten szary świat.

Lista filmów:

Sen Çal Kapımı

Serial "Sen Çal Kapımı" miał premierę w dniu: 2020-07-08
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Sen Çal Kapımı. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

4N1K

Serial "4N1K" miał premierę w dniu: 2018-07-06
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. 4N1K. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Happiest Season

Film "Happiest Season" miał premierę w dniu: 2020-11-26
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Happiest Season. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Wymarzona miłość

Serial "Wymarzona miłość" miał premierę w dniu: 2018-06-26
Młoda dziewczyna, by uniknąć zaaranżowanego małżeństwa, znajduje pracę w agencji reklamowej. Wkrótce zaczyna ją łączyć uczucie ze swoim szefem. Więcej Mniej
Zobacz więcej

Kiralık Aşk

Serial "Kiralık Aşk" miał premierę w dniu: 2015-06-19
Uboga Defne planuje rozkochać w sobie znanego biznesmena Omera.
Zobacz więcej

Moja nadzieja

Serial "Moja nadzieja" miał premierę w dniu: 2015-04-06
Ścigana Julia ucieka do Buenos Aires i ukrywa się pod habitem nowicjuszki.
Zobacz więcej

Yeok-do Yo-jeong Kim-bok-joo

Utalentowana sztangistka i beztroski pływak studiują na uczelni dla najlepszych atletów. Priorytety skoncentrowanej na podnoszeniu ciężarów dziewczyny ulegają zmianie, gdy zakochuje się w kuzynie kolegi.
Zobacz więcej

Sezon na miłość

Serial "Sezon na miłość" miał premierę w dniu: 2014-07-04
Öykü Acar (Özge Gürel) to studentka uniwersytetu, której marzeniem jest zostać cenioną projektantką mody. Od zawsze podkochuje się w starszym bracie swojej najlepszej przyjaciółki Burcu (Nihal Işıksaçan) - Mete (Daghan Külegeç). Nie dość, że chłopak traktuje Öykü jak młodszą siostrę, to dodatkowo zaczyna spotykać się z jej drugą przyjaciółką -...
Zobacz więcej

No-eui mok-so-ri-ga deul-ryo

Niecodzienny zespół śledczych staje w obronie tych, którzy mają niewielką szansę na uniewinnienie.
Zobacz więcej

Miłosne potyczki

Serial "Miłosne potyczki" miał premierę w dniu: 2016-06-15
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Miłosne potyczki. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej