Kostiumowy

Lista filmów:

Sekrety Borgo Larici

Serial "Sekrety Borgo Larici" miał premierę w dniu: 2014-01-22
Potomek bogatego rodu podejmuje się rozwiązania skrywanych tajemnic rodzinnych.
Zobacz więcej

Nasz wspólny przyjaciel

Serial "Nasz wspólny przyjaciel" miał premierę w dniu: 1998-03-09
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Nasz wspólny przyjaciel. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Dal-eui yeon-in-bo-bo-gyeong-sim:lyeo

Podczas zaćmienia słońca kobieta cofa się w czasie do okresu dynastii Goryeo. Na miejscu zostaje wplątana w pałacowe intrygi oraz walkę o tron.
Zobacz więcej

Madame Bovary

Serial "Madame Bovary" miał premierę w dniu: 1975-09-22
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Madame Bovary. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Downton Abbey

Serial "Downton Abbey" miał premierę w dniu: 2010-09-26
Wielka Brytania w czasie burzliwych zmian społecznych jest tłem dla losów szlachty oraz służby żyjących we dworze Downton Abbey.
Zobacz więcej

Słodka bezczynność

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Słodka bezczynność. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Duma i uprzedzenie

Serial "Duma i uprzedzenie" miał premierę w dniu: 1995-09-24
Różnice klasowe XIX-wiecznej Anglii są źródłem nieporozumień pomiędzy zakochanymi.
Zobacz więcej

Mr. Sunshine

Młody chłopak, który trafił do USA po ekspedycji na wyspę Ganghwa w 1871 roku, wraca do Korei w przełomowym punkcie historii i zakochuje się w arystokratce.
Zobacz więcej

Targowisko próżności

Serial "Targowisko próżności" miał premierę w dniu: 2018-09-02
Becky Sharp zostaje guwernantką dzieci sir Pitta Crawleya, jednak jej ambicje sięgają znacznie wyżej. Chcąc przebywać na salonach wśród arystokratów, kobieta nie cofnie się przed niczym.
Zobacz więcej

Hwa-rang

W obawie przed przejęciem władzy przez potężną arystokrację, królowa tworzy specjalny odział wojowników, mających stanowić nową elitę państwa. Jednym z jego członków zostaje sam następca tronu.
Zobacz więcej