Kostiumowy

Lista filmów:

Sekrety Borgo Larici

Serial "Sekrety Borgo Larici" miał premierę w dniu: 2014-01-22
Potomek bogatego rodu podejmuje się rozwiązania skrywanych tajemnic rodzinnych.
Zobacz więcej

Madame Bovary

Serial "Madame Bovary" miał premierę w dniu: 1975-09-22
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Madame Bovary. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Downton Abbey

Serial "Downton Abbey" miał premierę w dniu: 2010-09-26
Wielka Brytania w czasie burzliwych zmian społecznych jest tłem dla losów szlachty oraz służby żyjących we dworze Downton Abbey.
Zobacz więcej

Słodka bezczynność

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Słodka bezczynność. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Mr. Sunshine

Młody chłopak, który trafił do USA po ekspedycji na wyspę Ganghwa w 1871 roku, wraca do Korei w przełomowym punkcie historii i zakochuje się w arystokratce.
Zobacz więcej

Targowisko próżności

Serial "Targowisko próżności" miał premierę w dniu: 2018-09-02
Becky Sharp zostaje guwernantką dzieci sir Pitta Crawleya, jednak jej ambicje sięgają znacznie wyżej. Chcąc przebywać na salonach wśród arystokratów, kobieta nie cofnie się przed niczym.
Zobacz więcej

Hwa-rang

W obawie przed przejęciem władzy przez potężną arystokrację, królowa tworzy specjalny odział wojowników, mających stanowić nową elitę państwa. Jednym z jego członków zostaje sam następca tronu.
Zobacz więcej

Poldark - Wichry losu

Serial "Poldark - Wichry losu" miał premierę w dniu: 2015-03-08
Ross Poldark powraca z amerykańskiej wojny do Kornwalii, gdzie nic nie jest takie jak przed jego wyjazdem.
Zobacz więcej

Północ Południe

Serial "Północ Południe" miał premierę w dniu: 1985-11-03
Anglia XIX w., były pastor, jego żona i córka przenoszą się z rolniczej części kraju do przemysłowego miasta Milton. Życie w nim jest zupełnie inne, niż to do którego przywykli.
Zobacz więcej

Misja

Film "Misja" miał premierę w dniu: 1986-09-29
Ojciec Gabriel buduje misję dla Indian Guarani, korzystając z pomocy nawróconego łowcy niewolników. Gdy Hiszpania sprzedaje kolonię Portugalii, jezuici bronią swego dzieła przed agresją nowych panów.
Zobacz więcej