Musical

Lista filmów:

Gwiezdny pył

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Gwiezdny pył. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Adicción R

Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Adicción R. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Nel sole

Film "Nel sole" miał premierę w dniu: 1967-12-21
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Nel sole. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

45 RPM

Serial "45 RPM" miał premierę w dniu: 2019-03-18
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. 45 RPM. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Vengo

Film "Vengo" miał premierę w dniu: 2000-10-04
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Vengo. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Kabaret

Film "Kabaret" miał premierę w dniu: 1972-02-13
Występująca w podrzędnym berlińskim kabarecie Sally poznaje Brytyjczyka - Briana. Zakochują się w sobie, a ich związek przeplata się z dojściem nazistów do władzy.
Zobacz więcej

Statek komediantów

Film "Statek komediantów" miał premierę w dniu: 1929-07-27
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Statek komediantów. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Słowiczek

Film "Słowiczek" miał premierę w dniu: 1938-03-18
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Słowiczek. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Skrzypek na dachu

Film "Skrzypek na dachu" miał premierę w dniu: 1971-11-03
Nagrodzona trzema Oscarami ekranizacja słynnego musicalu. Ubogi Tewje Mleczarz (Topol) mieszka wraz z żoną i trzema córkami w Anatewce, małej wiosce zagubionej gdzieś na rubieżach carskiej Rosji. Zdając sobie sprawę z nieuchronności nadchodzących przemian, Tewje wadzi się z Bogiem w takt sławnej piosenki "Gdybym był bogaczem"...
Zobacz więcej

Bogan Pride

Serial "Bogan Pride" miał premierę w dniu: 2008-10-06
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Bogan Pride. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej