Muzyczny

Filmy muzyczne, jak sama nazwa wskazuje, związane są z muzyką. Wiele z nich to również filmy biograficzne, opowiadające historie znanych z tego świata postaci lub zespołów. Takimi filmami przykładowo mogą być Bohemian Rhapsody, Amy, Sugar Man czy Tina. Jednak ten gatunek filmowy pozostawia bardzo szerokie pole do popisu. Filmy oparte na muzyce mogą łączyć się z wieloma innymi gatunkami i opowiadać różne historie. Z racji tego możemy trafić na wyjątkowo dobre dramaty muzyczne, jakimi są na przykład Whiplash czy Ściana.

Również wątkiem często wykorzystywanym w tym gatunku filmowym jest wątek miłosny. Historia romansu, w tle której możemy posłuchać szczególnie dopracowanej ścieżki dźwiękowej przyciąga wielu widzów. Przykładami takich filmów mogą być Narodziny gwiazdy, Dirty dancing czy Step Up – taniec zmysłów. Filmy muzyczne są idealnym wyborem dla osoby, która, poza słuchaniem muzyki, ma ochotę również na poznanie historii swoich idoli czy odprężenie się przy przyjemnej miłosnej historii.

Lista filmów:

Jennifer Lopez - Unauthorized

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Jennifer Lopez - Unauthorized. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Billie Eilish: Świat lekko zamglony

Film "Billie Eilish: Świat lekko zamglony" miał premierę w dniu: 2021-02-26
Dokument przybliżający fenomen Billie Eilish. Kamera towarzyszy nastolatce w trasie, na scenie i w rodzinnym domu podczas pracy nad debiutanckim albumem, który zmieni jej życie.
Zobacz więcej

Martin Scorsese przedstawia: The Blues

Serial "Martin Scorsese przedstawia: The Blues" miał premierę w dniu: 2003-09-28
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Martin Scorsese przedstawia: The Blues. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Leo-beu yu-eo-sel-peu in Seo-ul

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Leo-beu yu-eo-sel-peu in Seo-ul. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Bring the Soul: The Movie

Film "Bring the Soul: The Movie" miał premierę w dniu: 2019-08-01
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Bring the Soul: The Movie. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Foo Fighters: Sonic Highways

Serial "Foo Fighters: Sonic Highways" miał premierę w dniu: 2014-10-17
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Foo Fighters: Sonic Highways. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Carmen

Film "Carmen" miał premierę w dniu: 1990-02-08
Piękna Cyganka Carmen wpada w oko kapralowi o imieniu Don José, który nie jest jej jedynym adoratorem. Wkrótce względy dziewczyny zdobywa toreador Escamillo.
Zobacz więcej

Shigatsu wa Kimi no Uso

Serial "Shigatsu wa Kimi no Uso" miał premierę w dniu: 2014-10-10
Mijają dwa lata od śmierci matki, a wyjątkowo utalentowany pianista, Arima, nadal nie potrafi zasiąść do pianina. Wszystko się zmienia, gdy spotyka Kaori.
Zobacz więcej

Secret Superstar

Film "Secret Superstar" miał premierę w dniu: 2017-10-19
Utalentowana dziewczyna staje się gwiazdą w Internecie.
Zobacz więcej

Piętro wyżej

Film "Piętro wyżej" miał premierę w dniu: 1937-02-18
Dwaj sąsiedzi żyjący od lat w niezgodzie dokuczają sobie na każdym kroku. Sytuacja zmienia się, gdy do jednego z nich przyjeżdża bratanica.
Zobacz więcej