Muzyczny

Lista filmów:

Martin Scorsese przedstawia: The Blues

Serial "Martin Scorsese przedstawia: The Blues" miał premierę w dniu: 2003-09-28
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Martin Scorsese przedstawia: The Blues. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Foo Fighters: Sonic Highways

Serial "Foo Fighters: Sonic Highways" miał premierę w dniu: 2014-10-17
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Foo Fighters: Sonic Highways. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Carmen

Film "Carmen" miał premierę w dniu: 1990-02-08
Piękna Cyganka Carmen wpada w oko kapralowi o imieniu Don José, który nie jest jej jedynym adoratorem. Wkrótce względy dziewczyny zdobywa toreador Escamillo.
Zobacz więcej

Shigatsu wa Kimi no Uso

Serial "Shigatsu wa Kimi no Uso" miał premierę w dniu: 2014-10-10
Mijają dwa lata od śmierci matki, a wyjątkowo utalentowany pianista, Arima, nadal nie potrafi zasiąść do pianina. Wszystko się zmienia, gdy spotyka Kaori.
Zobacz więcej

Piętro wyżej

Film "Piętro wyżej" miał premierę w dniu: 1937-02-18
Dwaj sąsiedzi żyjący od lat w niezgodzie dokuczają sobie na każdym kroku. Sytuacja zmienia się, gdy do jednego z nich przyjeżdża bratanica.
Zobacz więcej

Heima

Film "Heima" miał premierę w dniu: 2007-09-27
Dokumentacja trasy koncertowej zespołu Sigur Rós, który latem 2006 roku dał serię darmowych i niezapowiedzianych występów w swojej ojczystej Islandii.
Zobacz więcej

Whiplash

Film "Whiplash" miał premierę w dniu: 2014-10-10
Młody i ambitny perkusista za wszelką cenę pragnie dołączyć do czołówki najwybitniejszych artystów muzyki jazzowej.
Zobacz więcej

Witamy w Death Row

Film "Witamy w Death Row" miał premierę w dniu: 2001-09-25
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Witamy w Death Row. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Amadeusz

Film "Amadeusz" miał premierę w dniu: 1984-09-06
Dwudziestosześcioletni Mozart przybywa do Wiednia, by prezentować swoją twórczość. Jego obecność drażni nadwornego kompozytora Józefa II - Antonio Salieriego, co jest powodem rywalizacji między artystami.
Zobacz więcej

Ściana

Film "Ściana" miał premierę w dniu: 1982-07-14
Gwiazda rocka, Pink, nie potrafi zaakceptować otaczającego go świata. Kiedy trafia do jednego z hoteli w Los Angeles, zaczyna rozmyślać nad swoim życiem.
Zobacz więcej