Niemy

Lista filmów:

Tajemnica skrzynki pocztowej

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Tajemnica skrzynki pocztowej. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Towarzysz John

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Towarzysz John. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Bitwa o Gettysburg

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Bitwa o Gettysburg. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Romans panny Opolskiej

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Romans panny Opolskiej. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Bunt krwi i żelaza

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Bunt krwi i żelaza. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Ludzie dzisiejsi

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Ludzie dzisiejsi. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Upadły anioł

Film "Upadły anioł" miał premierę w dniu: 1928-12-29
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Upadły anioł. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Człowiek z kamerą filmową

Film "Człowiek z kamerą filmową" miał premierę w dniu: 1929-01-08
Dżiga Wiertow rejestruje okiem kamery życie w Moskwie pod koniec lat dwudziestych XX wieku.
Zobacz więcej

Oskarżam!

Film "Oskarżam!" miał premierę w dniu: 1919-04-25
Francuzka, która zdradza męża z jego przyjacielem, pada ofiarą gwałtu. Owocem tej zbrodni jest ciąża.
Zobacz więcej

Wujek Bill

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Wujek Bill. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Magdalena

Żona mecenasa Berudy jest nieszczęśliwa w małżeństwie. Zakochuje się z wzajemnością pewnym inżynierze, jednak ginie on podczas wypadku.
Zobacz więcej

Zazdrość

Córka obszarnika ziemskiego zostaje zhańbiona przez parobka. Oprawca zastrasza swoją ofiarę.
Zobacz więcej

Miłość przez ogień i krew

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Miłość przez ogień i krew. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Pod banderą miłości

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Pod banderą miłości. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Zimna stal

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Zimna stal. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Milczący partner

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Milczący partner. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Metropolis

Film "Metropolis" miał premierę w dniu: 1927-02-06
Przyszłość. Ludzie są podzieleni na dwie grupy: myślicieli, którzy stwarzają plany (ale nie wiedzą jak wszystko działa), oraz robotników, którzy wytwarzają (ale nie mają żadnej wizji). Są od siebie kompletnie odseparowani, ale razem tworzą jednak całość. Jeden człowiek z grupy myślicieli ośmiela się odwiedzić podziemia, gdzie robotnicy wykonują trudną pracę....
Zobacz więcej

To musi być miłość

Film "To musi być miłość" miał premierę w dniu: 1926-08-22
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. To musi być miłość. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Nibelungi: Śmierć Zygfryda

Film "Nibelungi: Śmierć Zygfryda" miał premierę w dniu: 1924-02-14
Zakochany w siostrze króla Gunthera Siegfried pomaga mu zdobyć maskę, która czyni swojego właściciela niewidzialnym.
Zobacz więcej

Gorączka złota

Film "Gorączka złota" miał premierę w dniu: 1925-06-25
W czasie gorączki złota Charlie przybywa do Klondike. Odcięty od świata przez nawałnicę, wraz ze swoimi towarzyszami walczy o przetrwanie.
Zobacz więcej