Nowele filmowe

Lista filmów:

Made in Italy

Film "Made in Italy" miał premierę w dniu: 1965-09-03
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Made in Italy. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Eroica

Warszawski cwaniak i oportunista zbiegiem okoliczności bierze udział w Powstaniu. Tymczasem więźniowie oflagu żyją sławną ucieczką porucznika.
Zobacz więcej

Gangsterzy i filantropi

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Gangsterzy i filantropi. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Fantazja

Film "Fantazja" miał premierę w dniu: 1940-11-13
Fantazja z 1940 roku to zbiór krótkich animowanych nowel, ilustrujących słynne utwory muzyki klasycznej. Obraz podzielony jest na osiem części, a każda to osobna ilustracja klasycznych kompozycji w wykonaniu Orkiestry Filadelfijskiej  pod batutą słynnego dyrygenta - Leopolda Stokowskiego okraszona komentarzem Deemsa Taylora. Pierwsza część to "Toccata i fuga d-moll" Jana...
Zobacz więcej

Memories

Film "Memories" miał premierę w dniu: 1995-12-23
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Memories. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Fantazja 2000

Film "Fantazja 2000" miał premierę w dniu: 1999-12-17
Film animowany ze studia Walta Disneya, kontynuacja wielkiego przeboju sprzed lat. Zbiór krótkich nowelek ilustrujących najsłynniejsze utwory muzyki klasycznej, w tym: V symfonię Beethovena, Błękitną Rapsodię Gershwina, II koncert fortepianowy Szostakowicza, suitę "Ognisty ptak" Strawińskiego, "Karnawał zwierząt" Saint-Saensa, "Ucznia czarnoksiężnika" Dukasa i marsze Elgara.
Zobacz więcej

Kolorowe pończochy

Film "Kolorowe pończochy" miał premierę w dniu: 1960-11-18
Dwie nowele filmowe o dziewczynkach. Pierwsza, Matylda, marzy o kolorowych pończochach, lecz matki nie stać na taki zakup; druga, Jadźka, musi zmierzyć się z niechętnymi jej rówieśnikami.
Zobacz więcej

Wczoraj, dziś, jutro

Film "Wczoraj, dziś, jutro" miał premierę w dniu: 1963-12-21
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Wczoraj, dziś, jutro. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Wielki zły lis i inne opowieści

Trzy historie, w których zwierzęta gospodarcze przeżywają niezwykle przygody.
Zobacz więcej

Nowe potwory

Film "Nowe potwory" miał premierę w dniu: 1977-12-15
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Nowe potwory. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Złoto Neapolu

Film "Złoto Neapolu" miał premierę w dniu: 1954-12-03
Hołd złożony miastu Neapol, w którym De Sica spędził kilka pierwszych lat swojego życia - sześć neapolitańskich opowieści, których bohaterami są: klaun wykorzystany przez gangstera; roztrzepana sprzedawczyni pizzy (Loren); uczestnicy pogrzebu małego dziecka; hazardzista Prospero B; prostytutka Teresa, która nagle i w niezwykły sposób zawiera związek małżeński; Ersilio Micci, zwany...
Zobacz więcej

Siedem czerwonych róż czyli Benek Kwiaciarz o sobie i o innych

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Siedem czerwonych róż czyli Benek Kwiaciarz o sobie i o innych. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Rozwodów nie będzie

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Rozwodów nie będzie. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Spóźnieni przechodnie

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Spóźnieni przechodnie. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Miłość dwudziestolatków

Film "Miłość dwudziestolatków" miał premierę w dniu: 1962-06-22
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Miłość dwudziestolatków. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Na kwasie

Film "Na kwasie" miał premierę w dniu: 1998-07-02
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Na kwasie. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Niedzielni kochankowie

Film "Niedzielni kochankowie" miał premierę w dniu: 1980-10-31
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Niedzielni kochankowie. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Paisa

Film "Paisa" miał premierę w dniu: 1946-12-10
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Paisa. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Wielki podryw

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Wielki podryw. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Kocham kino

Film "Kocham kino" miał premierę w dniu: 2007-05-19
Antologia filmowa zrealizowana dla uczczenia sześćdziesięciolecia festiwalu w Cannes. Składa się z trzydziestu trzech etiud nakręconych przez uznanych światowych reżyserów.
Zobacz więcej