Nowele filmowe

Lista filmów:

Made in Italy

Film "Made in Italy" miał premierę w dniu: 1965-09-03
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Made in Italy. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Eroica

Warszawski cwaniak i oportunista zbiegiem okoliczności bierze udział w Powstaniu. Tymczasem więźniowie oflagu żyją sławną ucieczką porucznika.
Zobacz więcej

Gangsterzy i filantropi

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Gangsterzy i filantropi. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Memories

Film "Memories" miał premierę w dniu: 1995-12-23
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Memories. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Kolorowe pończochy

Film "Kolorowe pończochy" miał premierę w dniu: 1960-11-18
Dwie nowele filmowe o dziewczynkach. Pierwsza, Matylda, marzy o kolorowych pończochach, lecz matki nie stać na taki zakup; druga, Jadźka, musi zmierzyć się z niechętnymi jej rówieśnikami.
Zobacz więcej

Wczoraj, dziś, jutro

Film "Wczoraj, dziś, jutro" miał premierę w dniu: 1963-12-21
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Wczoraj, dziś, jutro. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Wielki zły lis i inne opowieści

Trzy historie, w których zwierzęta gospodarcze przeżywają niezwykle przygody.
Zobacz więcej

Nowe potwory

Film "Nowe potwory" miał premierę w dniu: 1977-12-15
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Nowe potwory. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Złoto Neapolu

Film "Złoto Neapolu" miał premierę w dniu: 1954-12-03
Hołd złożony miastu Neapol, w którym De Sica spędził kilka pierwszych lat swojego życia - sześć neapolitańskich opowieści, których bohaterami są: klaun wykorzystany przez gangstera; roztrzepana sprzedawczyni pizzy (Loren); uczestnicy pogrzebu małego dziecka; hazardzista Prospero B; prostytutka Teresa, która nagle i w niezwykły sposób zawiera związek małżeński; Ersilio Micci, zwany...
Zobacz więcej

Siedem czerwonych róż czyli Benek Kwiaciarz o sobie i o innych

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Siedem czerwonych róż czyli Benek Kwiaciarz o sobie i o innych. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej