Nowele filmowe

Lista filmów:

Made in Italy

Film "Made in Italy" miał premierę w dniu: 1965-09-03
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Made in Italy. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Eroica

Warszawski cwaniak i oportunista zbiegiem okoliczności bierze udział w Powstaniu. Tymczasem więźniowie oflagu żyją sławną ucieczką porucznika.
Zobacz więcej

Gangsterzy i filantropi

Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Gangsterzy i filantropi. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Fantazja

Film "Fantazja" miał premierę w dniu: 1940-11-13
Fantazja z 1940 roku to zbiór krótkich animowanych nowel, ilustrujących słynne utwory muzyki klasycznej. Obraz podzielony jest na osiem części, a każda to osobna ilustracja klasycznych kompozycji w wykonaniu Orkiestry Filadelfijskiej  pod batutą słynnego dyrygenta - Leopolda Stokowskiego okraszona komentarzem Deemsa Taylora. Pierwsza część to "Toccata i fuga d-moll" Jana...
Zobacz więcej

Memories

Film "Memories" miał premierę w dniu: 1995-12-23
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Memories. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Fantazja 2000

Film "Fantazja 2000" miał premierę w dniu: 1999-12-17
Film animowany ze studia Walta Disneya, kontynuacja wielkiego przeboju sprzed lat. Zbiór krótkich nowelek ilustrujących najsłynniejsze utwory muzyki klasycznej, w tym: V symfonię Beethovena, Błękitną Rapsodię Gershwina, II koncert fortepianowy Szostakowicza, suitę "Ognisty ptak" Strawińskiego, "Karnawał zwierząt" Saint-Saensa, "Ucznia czarnoksiężnika" Dukasa i marsze Elgara.
Zobacz więcej

Kolorowe pończochy

Film "Kolorowe pończochy" miał premierę w dniu: 1960-11-18
Dwie nowele filmowe o dziewczynkach. Pierwsza, Matylda, marzy o kolorowych pończochach, lecz matki nie stać na taki zakup; druga, Jadźka, musi zmierzyć się z niechętnymi jej rówieśnikami.
Zobacz więcej

Wczoraj, dziś, jutro

Film "Wczoraj, dziś, jutro" miał premierę w dniu: 1963-12-21
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Wczoraj, dziś, jutro. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Wielki zły lis i inne opowieści

Trzy historie, w których zwierzęta gospodarcze przeżywają niezwykle przygody.
Zobacz więcej

Nowe potwory

Film "Nowe potwory" miał premierę w dniu: 1977-12-15
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Nowe potwory. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej