Płaszcza i szpady

Lista filmów:

Trzej muszkieterowie

Serial "Trzej muszkieterowie" miał premierę w dniu: 1966-11-13
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Trzej muszkieterowie. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Kapitan Fracasse

Film "Kapitan Fracasse" miał premierę w dniu: 1961-04-21
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Kapitan Fracasse. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Garbus

Film "Garbus" miał premierę w dniu: 1959-11-26
Francja za czasów Ludwika XIV. Książę de Nevers zostaje zdradziecko zamordowany przez swojego rywala, księcia de Gonzague. Honorowy zawadiaka Henri de Lagard?re (Jean Marais) przysięga pomścić księcia i zaopiekować się jego nowo narodzoną córką. Podstępny Gonzague knuje jednak spisek, zmuszając Lagard?re?a do opuszczenia Francji. Mijają lata, umiera król i zbiera...
Zobacz więcej

Serce i szpada

Film "Serce i szpada" miał premierę w dniu: 1960-10-05
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Serce i szpada. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Trzej muszkieterowie

Film "Trzej muszkieterowie" miał premierę w dniu: 1993-11-11
Do siedemnastowiecznego Paryża przybywa szlachcic D'Artagnan, którego marzeniem jest zostać królewskim muszkieterem. Wkrótce poznaje trzech: Atosa, Portosa i Aramisa.
Zobacz więcej

Czarny pirat

Film "Czarny pirat" miał premierę w dniu: 1926-03-08
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Czarny pirat. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Kobieta muszkieter

Valentine jest córką D'Artagnana i chce zostać muszkieterem.
Zobacz więcej

Trzej muszkieterowie

Film "Trzej muszkieterowie" miał premierę w dniu: 2011-08-31
Młody D'Artagnan zaprzyjaźnia się z trójką legendarnych muszkieterów. Razem muszą zapobiec wojnie w Europie.
Zobacz więcej

Młode szpady

Film "Młode szpady" miał premierę w dniu: 2001-02-23
Hiszpańska księżniczka zostaje porwana. W pogoń za porywaczami wyruszają trzej odważni muszkieterowie Athos, Porthos i Aramis oraz ich młody przyjaciel d'Artagnan, którzy w drodze nie stronią od bójek i awantur. Ich zamiary próbuje udaremnić potężny intrygant, kardynał Richelieu, który nie cierpi żołnierzy gwardii królewskiej
Zobacz więcej

Piąty muszkieter

Film "Piąty muszkieter" miał premierę w dniu: 1979-04-06
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Piąty muszkieter. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Lady Oscar - Róża Wersalu

Film "Lady Oscar - Róża Wersalu" miał premierę w dniu: 1979-03-03
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Lady Oscar - Róża Wersalu. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej