Płaszcza i szpady

Lista filmów:

Trzej muszkieterowie

Serial "Trzej muszkieterowie" miał premierę w dniu: 1966-11-13
Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Trzej muszkieterowie. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Kapitan Fracasse

Film "Kapitan Fracasse" miał premierę w dniu: 1961-04-21
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Kapitan Fracasse. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Garbus

Film "Garbus" miał premierę w dniu: 1959-11-26
Francja za czasów Ludwika XIV. Książę de Nevers zostaje zdradziecko zamordowany przez swojego rywala, księcia de Gonzague. Honorowy zawadiaka Henri de Lagard?re (Jean Marais) przysięga pomścić księcia i zaopiekować się jego nowo narodzoną córką. Podstępny Gonzague knuje jednak spisek, zmuszając Lagard?re?a do opuszczenia Francji. Mijają lata, umiera król i zbiera...
Zobacz więcej

Filmweb Offline 2015

Nie posiadamy jeszcze opisu dla serialu pt. Filmweb Offline 2015. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Serce i szpada

Film "Serce i szpada" miał premierę w dniu: 1960-10-05
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Serce i szpada. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Trzej muszkieterowie

Film "Trzej muszkieterowie" miał premierę w dniu: 1993-11-11
Do siedemnastowiecznego Paryża przybywa szlachcic D'Artagnan, którego marzeniem jest zostać królewskim muszkieterem. Wkrótce poznaje trzech: Atosa, Portosa i Aramisa.
Zobacz więcej

Czarny pirat

Film "Czarny pirat" miał premierę w dniu: 1926-03-08
Nie posiadamy jeszcze opisu dla filmu pt. Czarny pirat. Mamy nadzieję, że opis wkrótce pojawi się na naszej stronie. Dokładamy wszelkich starań aby opisy filmów oraz seriali w naszej bazie były aktualizowane na bieżąco. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz więcej

Kobieta muszkieter

Valentine jest córką D'Artagnana i chce zostać muszkieterem.
Zobacz więcej

Trzej muszkieterowie

Film "Trzej muszkieterowie" miał premierę w dniu: 2011-08-31
Młody D'Artagnan zaprzyjaźnia się z trójką legendarnych muszkieterów. Razem muszą zapobiec wojnie w Europie.
Zobacz więcej

Młode szpady

Film "Młode szpady" miał premierę w dniu: 2001-02-23
Hiszpańska księżniczka zostaje porwana. W pogoń za porywaczami wyruszają trzej odważni muszkieterowie Athos, Porthos i Aramis oraz ich młody przyjaciel d'Artagnan, którzy w drodze nie stronią od bójek i awantur. Ich zamiary próbuje udaremnić potężny intrygant, kardynał Richelieu, który nie cierpi żołnierzy gwardii królewskiej
Zobacz więcej